REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD /
  4. Dzieje się

I ty możesz mieś swojego Baby Yodę. Disney ogłosił, że wypuści zabawki z najważniejszą postacią „The Mandalorian”

Wytwórnia Disneya to jednak sprzedawca z prawdziwego zdarzenia. Firma ogłosiła właśnie, że wypuści wszelkiego rodzaju materiały promocyjne związane z najnowszą gwiazdą Internetów – Baby Yodą z serialu Disney+, The Mandalorian”.

22.11.2019
9:30
I Ty możesz mieć swojego Baby Yodę. Disney wypuści serię zabawek
REKLAMA
REKLAMA

Disney ogłosił wypuszczenie zabawki do sprzedaży po tym jak przez ostatnie dwa tygodnie, czyli od premiery 1. odcinka serii „The Mandalorian”, w którym pojawił się mały bohater, Internet całkowicie oszalał na punkcie tej postaci. Liczba zdjęć, memów, rysunków i innych przedstawień małego stworka przekroczyła wszelkie normy i dosłownie zalewa odbiorców z każdej strony. Na mnie Baby Yoda wyskoczył dzisiaj z lodówki.

Baby Yoda - The Mandalorian class="wp-image-347168"

Twórcy, choć skrzętnie ukrywali tę postać przed oczami i wiedzą Internautów, sami przyznali już, że nie uważają jego istnienia za spoiler, więc dali zielone światło użytkownikom do rozmawiania i zachwycania się nim bez krępacji.

Przyznali też, że właśnie z tego powodu Baby Yoda był nieobecny w dotychczasowej linii zabawek, związanych z produkcją. Chcieli zwyczajnie zapewnić premierowym widzom niespodziankę.

Trzeba przyznać, że jest to zagranie niezwykle ciekawe. Po pierwsze pokazuje, że włodarze Disneya w pełni zdają sobie sprawę z istnienia całej serii artykułów, pokroju: „Nowy zestaw Lego zdradził ważną scenę w nadchodzących Avengers”. Po drugie, w sytuacji, w której ponad połowa świata nie posiada jeszcze legalnego dostępu do platformy Disney+, sprawienie że dosłownie cały Internet zachwyca się jedną z postaci z ich, jest bardzo interesujące. I można to potraktować za przynajmniej częściowy sukces serwisu.

Baby Yoda - koszulki na Amazon class="wp-image-347156"

Nic dziwnego, że „The Mandalorian” w zaledwie dwa tygodnie stał się najbardziej piraconym serialem w sieci. Każdy chce zobaczyć bohaterów oraz słynnego już Małego Yodę w akcji.

Zabawki z serialu „The Mandalorian”, przedstawiające słodkiego, małego bohatera mają być dostępne poprzez portal Amazon, sieć stacjonarnych amerykańskich sklepów Zazzle, Target, Kohl’s, Macy’s, Hot Topic i Box Lunch oraz w Disney Store, sklepach w parkach rozrywki Disneya czy internetowym ShopDisney.

W sam raz na Święta – jak zauważają wszystkie zagraniczne serwisy.

REKLAMA

Serial „The Mandalorian” dostępny jest na platformie Disney+.

* Zdjęcie koszulek za CNBC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA