REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Bad Boy” już na Netflix Polska – od dzisiaj obejrzysz najnowszy film Patryka Vegi

Niedawno informowaliśmy, że „Bad Boy” będzie miał przyśpieszoną premierę na platformach VOD. Zgodnie z zapowiedziami film pojawił się dziś na kilku platformach, ale jak się okazuje, najnowszy film Patryka Vegi można też zobaczyć na Netflix Polska.

08.04.2020
11:31
bad boy patryk vega netflix
REKLAMA
REKLAMA

Netflix kolekcjonuje polskie hity. W czasie pandemii koronawirusa biblioteka platformy powiększyła się o „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „365 dni”. Dzisiaj listę tytułów zasilił „Bad Boy”. Najnowszy film Patryka Vegi mogliśmy przez kilka tygodni oglądać w kinach.

Premierę „Bad Boya” jak wiele poprzednich produkcji sygnowanych nazwiskiem Patryka Vegi, poprzedziła agresywna kampania promocyjna.

Reżyser narobił szumu wokół produkcji, chociażby odpowiadając na zarzuty, że opowieść jest wzorowana na wydarzeniach w jakich brali udział członkowie krakowskiej grupy pseudokibiców, czy nazywając Antoniego Królikowskiego „polskim Leonardo DiCaprio”.

Fabuła najnowszego filmu Patryka Vegi skupia się wokół dwójki braci. Piotr jest policjantem, natomiast Paweł wybrał przestępczy styl życia. Związał się ze środowiskiem pseudokibiców i sukcesywnie wspina się po szczeblach gangsterskiej kariery. W ich życiu pojawia się Ola, która wiąże się ze stróżem prawa, ale coraz bardziej fascynuje ją druga strona barykady. W głównych rolach występują: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr i Katarzyna Zawadzka. Prócz nich na ekranie zobaczymy: Andrzeja Grabowskiego, Małgorzatę Kożuchowską i Piotra Stramowskiego. Więcej przeczytacie w naszej recenzji. 

„Bad Boy” dzisiaj pojawił się na platformach VOD

W związku z koronawirusem dystrybutorzy coraz częściej decydują się na przyśpieszone premiery swoich filmów online. Dlatego w internecie pojawiła się już chociażby „Sala samobójców. Hejter”. Los najnowszego filmu Jana Komasy podzielił „Bad Boy”.

REKLAMA

Od dzisiaj ostatni film Patryka Vegi możecie oglądać online. Zgodnie z zapowiedzią „Bad Boy” dostępny jest na platformach Player+, Canal+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili. W ramach niespodzianki pojawił się również na Netfliksie.

„Bad Boy” już dostępny na platformie Netflix Polska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA