REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Sala samobójców. Hejter” na VOD już od 18 marca. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Jana Komasy [AKTUALIZACJA]

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań. Co chwilę pojawiają się informacje o przesunięciu dat premier kolejnych filmów. Dystrybutorzy tych tytułów wciąż mogą liczyć na spore zyski. Co innego jeśli chodzi o produkcję, które weszły do kin chwilę przed ogłoszeniem stanu pandemii.

17.03.2020
19:58
Sala samobójców. Hejter na VOD. Premiera filmu Komasy online
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na koronawirusa w różnych krajach na świecie zdecydowano się zamknąć kina. W tym także w Polsce jeszcze przynajmniej do 25 marca nie będziemy mogli wybrać się na seans do świątyń X muzy i popcornu. Z tego powodu dystrybutorzy i producenci zdecydowali się przenieść premiery swoich filmów na późniejszy termin. U nas tak stało się z „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Przesunięty termin premiery oznacza, że dystrybutorzy i producenci mogą liczyć na większe wpływy, niż jakby dany film miał wejść w czasie pandemii. Są jednak tytuły, które pojawiły się na ekranach chwilę przed zamknięciem kin, więc nie zarobiły tyle, ile planowano. Jednym z nich jest „Sala samobójców. Hejter”. Dystrybutor produkcji zdecydował się przyśpieszyć wprowadzenie jej na platformę VOD.

W efekcie film, który na ekranach kin pojawił się 6 marca i pobył na nich niecały tydzień, już jutro, 18 marca 2020 roku pojawi się w dystrybucji online. Będzie go można obejrzeć na platformie Player.pl.

W „Sali samobójców. Hejterze” śledzimy losy studenta prawa, który został wydalony z uczelni za plagiat. Tomek postanawia jednak ukrywać ten fakt, aby wciąż otrzymywać pomoc finansową od Krasuckich – rodziców przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Oszustwo jednak wychodzi na jaw i młody chłopak podejmuje pracę w agencji reklamowej, gdzie zyskuje dostęp do najnowocześniejszej technologii i zaczyna inwigilować Krasuckich.

W filmie występują m.in. Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Jacek Koman i Julia Wieniawa. Równie imponująco co obsada, prezentują się nazwiska twórców. „Salę samobójców. Hejtera” wyreżyserował Jan Komasa na podstawie scenariusza Mateusza Pacewicza. Obaj panowie pracowali razem przy „Bożym ciele”.

„Sala samobójców. Hejter” dostępna w Player.pl od 18 marca.

REKLAMA

AKTUALIZACJA, 18.03.2020, 10:30

Film będzie można także obejrzeć na CANAL+. Dziś wieczorem, tj. 18 marca, film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA