REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sławomir Peszko i Kamil Grosicki w nowym filmie Patryka Vegi. „Bad Boy” na pierwszym teaserze

W ostatnich latach coraz popularniejsza stała się moda na wypuszczanie krótkich zapowiedzi zbliżających się zwiastunów. Tego typu teaser właśnie pojawił się na YouTubie Patryka Vega. Materiał, w którym pada zaledwie jedno (wulgarne) słowo, dotyczy filmu „Bad Boy” o polskiej piłce nożnej.

19.12.2019
15:36
bad boy patryk vega
REKLAMA
REKLAMA

Patryk Vega wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Filmy reżysera przeważnie poświęcone są ciemnej stronie różnych zawodów, które raczej nie cieszą się wysokimi wskaźnikami zaufania. Mieliśmy więc „Pitbulla” o polskiej policji, „Botoks” został poświęcony służbie zdrowia, a „Polityka”, jak sama nazwa wskazuje, zdradzała kulisy życia elit politycznych.

Następna produkcja Vegi ma być z kolei poświęcona polskiemu środowisku piłkarskiemu. O planowanym projekcie wiemy już od kilku miesięcy, choć początkowo podawano, że będzie nosić tytuł „Napastnik”. Nie wiadomo, czy zostało to zmienione w tracie procesu realizacji, czy może od początku prawdziwy tytuł był inny.

Patryk Vega opowie o piłce nożnej w filmie „Bad Boy”. W pierwszej zapowiedzi wideo występują m.in. piłkarze reprezentacji Polski - Sławomir Peszko i Kamil Grosicki.

Trwający dwadzieścia dwie sekundy filmik zaczyna się od kilku ujęć meczu piłkarskiego. Odwiedzamy trybuny, boisko i szatnię. Wtedy też pada jedyne słowo w teaserze, czyli soczyste „K***a” rzucone przez jedną z kibicek. Fani Patryka Vegi, którzy nie są przesadnie zainteresowani futbolem na szczęście nie muszą się obawiać nudy.

REKLAMA

Pozostałe sceny z zapowiedzi udowadniają, że w filmie nie zabraknie też typowej dla tego reżysera gangsterki, przemocy i seksu. Oprócz wspomnianych piłkarzy, w filmie pojawią się też Antoni Królikowski, Andrzej Grabowski, Maciej Stuhr i Katarzyna Zawadzka. Więcej na temat produkcji dowiemy się już za osiem dni.

Pełny zwiastun „Bad Boy” zadebiutuje 27 grudnia o godzinie 9:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA