REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kurdej-Szatan wraca do gry po kryzysie wizerunkowym. Poprowadzi program śniadaniowy

Barbara Kurdej-Szatan po ogromnym kryzysie wizerunkowym, którego doznała w ubiegłym roku w związku z wpisem o Straży Granicznej, wraca do obowiązków zawodowych. Była gwiazda "M jak miłość" już niedługo poprowadzi śniadaniowy program "Poranny rogal" na antenie Zoom TV. Kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek z udziałem aktorki?

15.11.2022
16:12
Barbara Kurdej-Szatan
REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan to gwiazda, która nigdy nie mogła narzekać na brak obowiązków zawodowych. Przez lata była m.in. ambasadorką sieci komórkowej Play oraz grała w hicie serialowym TVP "M jak miłość". Kryzys wizerunkowy w ubiegłym roku sprawił, że aktorka pożegnała się z intratnymi kontaktami. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych głośny wpis, w którym skrytykowała działania Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej. Mocny komentarz Barbary odbił się szerokim echem w mediach, natomiast sama zainteresowana opublikowała w mediach społecznościowych przeprosiny.

REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan po kryzysie wizerunkowym wraca do obowiązków zawodowych.

Po tych zawirowaniach była gwiazda "M jak miłość" wraca na prostą.  Na początku tego roku razem z Przemysławem Kossakowskim poprowadziła program "Projekt Cupid" w TTV. Program na razie nie jest kontynuowany. Teraz gwiazda będzie miała okazję sprawdzić się jako prowadząca program śniadaniowy "Poranny rogal" na antenie Zoom TV. Jak donosi serwis Press.pl Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi go w towarzystwie męża - aktora i piosenkarza, Rafała Szatana.

REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan konkurencją dla Cichopek i Kurzajewskiego?

Basia i jej mąż wystąpią na razie w pięciu odcinkach - powiedziała Beata Harasimowicz z firmy Story Production, która jest odpowiedzialna za produkcję programu. Pierwszy odcinek z udziałem Rafała i Barbary wyemitowany zostanie 23 listopada. Czy będą konkurencją dla Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z "Pytania na śniadanie"? Niewykluczone, że tak, lecz trzeba pamiętać, że stacja Zoom TV jest naziemną telewizją o dużo mniejszym zasięgu, niż Telewizja Publiczna. Z pewnością jednak spora część fanów Barbary będzie chciała ją zobaczyć w nieco innej roli, niż do tej pory.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA