REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Beata Kozidrak została "piosenkarką wszech czasów". Odebrała nagrodę w Rzymie

Beata Kozidrak to gwiazda, która od lat koncertuje i swoim mocnym głosem zachwyca kolejne pokolenia. Nic dziwnego, że jej muzyczne dokonania zostają doceniane. Ostatnio gwiazda Bajmu okrzyknięta została "piosenkarką wszech czasów". Nagrodę odebrała na Kapitolu w Rzymie.

30.10.2023
11:33
Beata Kozidrak Bajm
REKLAMA

Beata Kozidrak należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Razem z Bajmem wylansowała mnóstwo hitów, które nucą dzisiaj kolejne pokolenia. Nic dziwnego, że jej sukcesy muzyczne zostają nagradzane.

REKLAMA

Więcej o muzyce przeczytasz w Spider's Web:

Beata Kozidrak odebrała ważną nagrodę w Rzymie.

Kozidrak podzieliła się niedawno z fanami na Instagramie informacją, iż wyjechała do Rzymu. Gwiazda do Wiecznego Miasta wybrała się po to, by odebrać nagrodę, gdzie doceniona została jako "piosenkarka wszech czasów". Statuetka wręczona została jej na Kapitolu w Rzymie.

Symboliczne miejsce Kapitol w Rzymie. Niezwykłe kobiety sukcesu i moja niezwykła nagroda w kategorii "Piosenkarka wszech czasów"! Dziękuje Businesswomen Club - napisała na Instagramie Kozidrak. W komentarzach nie zabrakło wielu gratulacji fanów oraz ciepłych słów. Brawo Beti, jesteś po prostu niezwykła, a my jesteśmy z ciebie dumni; No bo jesteś piosenkarką wszech czasów. Brawo Beata; Piękna wspaniała i mądra o wielkim sercu - czytamy w komentarzach.

Beata Kozidrak rozpoczęła karierę w latach 70.

REKLAMA

Beata Kozidrak działalność muzyczną rozpoczęła w latach 70. Początkowo były to amatorskie występy z beatem Jarosławem Kozidrakiem. W 1978 roku założyli grupę Bajm, którego Beata została wokalistką. Z zespołem wydała 10 albumów studyjnych. Do największych przebojów Bajmu należą m.in. "Piechotą do lata", "Co mi Panie Dasz", "Nie ma wody na pustyni", "Dwa serca, dwa smutki", "Biała armia" oraz "Ta sama chwila". Kozidrak od 1998 roku robi solową karierę. Wydała cztery solowe albumy. Wypromowała takie hity, jak m.in. "Siedzę i myślę", "Taka Warszawa", "Teraz płynę".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA