REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Rihanna wraca! Artystka planuje nowe albumy i trasę koncertową

Zbyt długo nie było słychać o najnowszej twórczości Rihanny, by gwiazda miała wrócić na scenę po cichu. A podobno wielki comeback piosenkarki z Barbadosu to tylko kwestia czasu - artystka ma w planach wyruszyć nie tylko światową trasę koncertową, ale również wydać dwa nowe albumy.

23.10.2023
10:14
Rihanna wraca! Artystka planuje nowe albumy i trasę koncertową
REKLAMA

Choć jej ostatni krążek pojawił się w 2016 roku, to Rihanna nie zniknęła z show-biznesu na dobre. Od 2017 roku piosenkarka z sukcesem prowadzi swoją markę kosmetyczną Fenty Beauty, a od 2022 roku spełnia się także jako mama - w maju Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami chłopca, a w lutym rok później podczas występu na Super Bowl ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Koncert na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie, na którym publiczność usłyszała największe hity piosenkarki z Barbadosu, z pewnością rozbudził apetyt jej fanów na więcej. Nic dziwnego - był to pierwszy występ Rihanny od 9 lat, ale niebawem już nie tylko amerykańscy miłośnicy artystki będą mogli usłyszeć ją na żywo. Pojawiły się bowiem doniesienia, że Rihanna planuje wyruszyć w światową trasę koncertową, dostarczając przy okazji nowych doznań muzycznych w postaci dwóch albumów.

REKLAMA

Więcej na temat popularnych artystów i artystek przeczytasz w serwisie Spider's Web:

Rihanna planuje wyruszyć w międzynarodową trasę koncertową. Artystka podobno podpisała już kontrakt

"The Mirror" podaje, że Rihanna planuje wielki powrót do branży muzycznej. Piosenkarka ma nie tylko wyruszyć w światową trasę koncertową, która miałaby odbyć się na przełomie 2024 i 2025 roku, a także wydać dwa nowe albumy. Artystka miała już nawet podpisać kontrakt z Live Nation o wartości 32 mln funtów.

Rihanna po cichu planuje trasę koncertową po podpisaniu kontraktu z Live Nation. Umowa została zawarta tak, aby ułatwić artystce zaplanowanie światowej trasy koncertowej. Jej zespół kreatywny po cichu przygotowuje już wszystko w Los Angeles, podczas gdy ona zajmuje się rodziną. Artystka rozpocznie występy na żywo, gdy będzie gotowa wrócić do pracy, a po powrocie będzie przygotowywać materiał na dwa albumy

- zdradził informator "The Mirror".
REKLAMA
Rihanna

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA