REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Drugi sezon Belfra ze świetną oglądalnością. Serial bije rekord Canal+

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Belfra w ciągu dwóch dni od premiery zobaczyło blisko 620 tys. widzów. To rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii Canal+.

24.10.2017
21:35
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Canal+ świętuje świetny wynik swojej premiery z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Zgodnie z informacjami stacji średnia oglądalność w pierwszym dniu wyniosła blisko 454 tys. na obu kanałach (Canal+ i Canal+1). Łącznie pierwszy odcinek obejrzało 618 tys. osób, włączając w to widzów nc+ GO, Player+, transmisji na Facebooku, a także tych, którzy nagrali produkcję na dekoderze.

Jesteśmy dumni, że już na wstępie udało się zainteresować tak dużą liczbę widzów. Sukces pierwszego sezonu postawił nam poprzeczkę bardzo wysoko, co motywowało nas do ciężkiej pracy. Liczymy na to, że widzowie zostaną z nami do samego końca - mówi Jakub Szurmiej, Dyrektor Kanałów Filmowych nc+.

Drugi sezon ze zdecydowanie lepszym otwarciem niż pierwszy.

Premierę pierwszego sezonu śledziło rok temu 269 tys. ludzi. Przyrost oglądalności wynosi więc aż 57 proc.

Pierwszy odcinek Belfra 2 można było oglądać nie tylko w telewizji, ale także w serwisie Player.pl (epizod wciąż jest dostępny), ale także na dedykowanej stronie belfer.canalplus.pl czy na Facebooku w postaci transmisji live. Wtedy też można było odbyć czat z Zofią Wichłacz – aktorką, która wcieliła się w rolę serialowej Karoliny.

REKLAMA

Do sukcesu przyczyniły się na pewno akcje promocyjne, a także odkodowanie sygnału stacji na czas premiery. Śledzić ją mogli także widzowie, którzy na co dzień nie mają wykupionego dostępu. Poza tym Belfer to po prostu jeden z lepszych polskich seriali ostatnich lat.

Kolejne, nowe odcinki 2. sezonu serialu Belfer w każdą niedzielę w Canal+ o 21:30.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA