REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Syn Bena Afflecka ma 10 lat, a już zaliczył pierwszą stłuczkę Lamborghini. Aktor krytykowany

To mogło skończyć się znacznie gorzej - na szczęście nikt nie ucierpiał. 10-letni syn Bena Afflecka przygrzmocił żółtym Lamborghini w białe BMW; obyło się bez tragedii, choć niewiele brakowało.

27.06.2022
9:04
ben affleck syn lamborghini wypadek
REKLAMA

Samuel Ben Affleck to dziesięcioletni syn aktorów Bena Afflecka i Jennifer Garner (dokładniej: ostatnie z trojga ich dzieci). W niedzielę chłopak zaliczył małą wpadkę, o której już rozpisują się media na całym świecie - bo choć ostatecznie nikt nie ucierpiał, to naprawdę niewiele brakowało.

Pomimo rozwodu w 2015, roku ex-małżonkowie dobrze się ze sobą dogadują i nierzadko widuje się ich razem na rodzinnych wypadach z dzieciakami. Tym razem Samuelowi i jego ojcu towarzyszyła nowa narzeczona Bena (i dawna partnerka) - Jennifer Lopez, która zdaniem Garner ma na Afflecka bardzo dobry wpływ. Dzieciaki mają to do siebie, że pozostawione same sobie lubią wpadać na dziwne pomysły - ten należał do z gruntu niebezpiecznych.

REKLAMA

Syn Bena Afflecka w żółtym Lambo

To była wypożyczalnia luksusowych samochodów w Los Angeles - 777 Exotics. Samuel, sam lub za pozwoleniem ojca, usiadł na miejscu kierowcy żółtego Lamborghini. Z jakiegoś powodu silnik był uruchomiony - chłopiec nagle wrzucił wsteczny bieg, a wówczas wart około 200 tys. dolarów SUV wjechał w stojące za nim białe BMW, na którym się zatrzymał. Na miejscu znajdował się tez przedstawiciel aktora, który od razu poinformował media, że nie doszło do istotnych uszkodzeń i nikomu nic się nie stało. Aktor nie strofował syna - objął go i uspokoił.

W komentarzach pod zagranicznymi newsami na ten temat powtarza się krytyka nieodpowiedzialnych zamożnych osób, które wywiną się ze wszystkiego dzięki pieniądzom i wpływom. Dostaje się oderwanym od rzeczywistości, uprzywilejowanym ludziom, którzy mogą pozwolić sobie na więcej niż inni i czują się bezkarni. Jasne - takie zjawisko istnieje i ma się dobrze, musimy jednak pamiętać o tym, że dzieciaki potrafią zaskoczyć nawet najczujniejszych rodziców. Przypadki drobnych stłuczek będących skutkiem działań małolatów za kierownicą nie jest niczym rzadkim - zapewne każda i każdy z was słyszał o podobnych incydentach lub miał z nimi styczność. Wobec tego trochę bym Affleckom odpuścił.

Zdjęcie tytułowe: Shutterstock - Roman.S-Photographer

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

REKLAMA

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA