REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Neonaziści, pseudokibice i niemiecki półświatek. Zobacz zwiastun Berlińskich psów od Netfliksa

Było Dark, teraz przyszła pora na Berlińskie psy. Do oferty Netfliksa trafi kolejny oryginalny niemiecki serial. Zobaczcie zwiastun produkcji.

08.11.2018
19:26
berlińskie psy netflix
REKLAMA
REKLAMA

Po śmierci znanego niemiecko-tureckiego piłkarza, który był zawodnikiem reprezentacji drużyny narodowej, dwóch zupełnie różnych gliniarzy mierzy się z berlińskim półświatkiem. Każdy z nich musi stawić czoła nie tylko wykraczającej poza granice prawa działalności, ale także własnym słabościom. Fahri Yardim (Medicus, Wściekły Nick) wciela się w policjanta Erola Birkana, zaś Felix Kramer (Dark) gra jego partnera Kurta Grimmera. Bohaterowie, delikatnie to ujmując, nie przepadają za sobą, ale sytuacja, w której się znaleźli zmusza ich do połączenia sił.

Berlińskie psy - zwiastun serialu Netfliksa:

Twórcą Berlińskich psów jest Christian Alvart, reżyser takich filmów, jak Pandorum czy Lady Bank. Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków. W obsadzie oprócz Yardima i Birkana znaleźli się także m.in. Alina Stiegler, Anna Maria Mühe, Katharina Schüttler, Sebastian Achilles czy też Antonio Wannek. Nie wiemy jeszcze jakie role przypadły poszczególnym z wymienionych aktorów.

Na ekranie zobaczymy środowiska neonazistów, kibiców piłki nożnej i, rzecz jasna, policjantów. Skojarzenia z 4 Blocks, gdzie także oglądaliśmy berliński półświatek, wydają się tu być w pełni zasadne.

Netflix inwestuje w Niemcy.

Włodarze serwisu ogłosili pod koniec października, że powstanie w sumie 5 kolejnych nowych niemieckich seriali. Oprócz kontynuacji Dark otrzymamy też świeże tytuły. Wśród nich serial science fiction osadzony w 2070 roku, opowieść historyczną o wojnach między Imperium Rzymskim a wojownikami germańskimi, dramat poruszający tematykę świata wielkich finansów, zorganizowanej przestępczości i niemieckiego hip hopu. Oprócz tego serial o dwóch nastolatkach, którzy ze swoich sypialni założyli największe w Europie imperium narkotykowe, a także miniserial opowiadający o czterech pokoleniach pewnej niemieckiej rodziny.

Ta liczba w przyszłości może tylko rosnąć. Pojawiły się przecież nowe przepisy Unii Europejskiej, dotyczące minimalnych ilości europejskich produkcji, a z kolei Netflix zwiększył budżet na oryginalne produkcje o 2 mln dolarów.

REKLAMA

Berlińskie psy - premiera

Serial pojawi się 7 grudnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA