REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Bestsellery w Biedronce w dobrej cenie. Kupisz książkę laureata Nike

No, no. Biedronka się postarała. Nowa promocja na książki, która zainteresuje całe rzesze miłośników dobrej literatury. W nowej ofercie sieci sklepów kupimy m. in. tytuły nominowane w tym roku do Nagrody Nike, w tym reportaż laureata konkursu, Cezarego Łazarewicza.

02.10.2017
10:41
biedronka
REKLAMA
REKLAMA

Wśród proponowanych książek znajdziemy reportaże, powieści obyczajowe, horrory, kryminały oraz poradniki. Łącznie w ofercie znajduje się ponad 30 tytułów. Każdy znajdzie więc coś, co go interesuje.

Bestsellery w Biedronce - jakie książki warto kupić?

Żeby nie było śladów

bestsellery w biedronce class="wp-image-98504"

Reportaż historyczny autorstwa Cezarego Łazarewicza, za który autor otrzymał Nagrodę Nike. Książka opowiada o sprawie Grzegorza Przemyka, który został zatłuczony w 1983 roku przez milicjantów na śmierć. PRL-owska władza, ani ta późniejsza, nie znalazła winnych i nie skazała nikogo za śmierć chłopaka. Na podstawie tej historii powstaje film Jana P. Matuszyńskiego, który opowie o tych tragicznych i strasznych wydarzeniach.

Skucha

biedronka class="wp-image-98507"

Reportaż Jacka Hugo-Badera, autora takich publikacji jak Biała gorączka czy Dzienniki kołymskie. Skucha to książka, w której autor opowiada o swojej największej i najtrudniejszej wyprawie. Hugo-Bader kreśli historię polskiej opozycji przez losy tych, którzy ją tworzyli - Kolumbów rocznik 50. - swoich, jak mówi, najbliższych, sióstr i braci. Niektórzy z nich błyszczą w polityce, inni cierpią na depresję, a jeszcze inni robią interesy - jedne mniej, a drugie bardziej legalne. Tych historii jest wiele i są wśród nich także te straszne, bo opowiadają o ludziach, którzy po prostu robili straszne rzeczy.

Ślady

książki w biedronce class="wp-image-98510"

Ślady to książka Jakuba Małeckiego, w której znajdziemy wielobarwne życiorysy różnych postaci. Mamy tu do czynienia z różnymi bohaterami, a ich historie w jakiś sposób zazębiają się ze sobą nawzajem. Mają podobny rytm, mówią o pewnych uniwersalnych kwestiach. Jest Tadeusz, który ginie na wojnie, ale pamięć o nim wciąż nie umarła. Mamy Bożenę, jego daleko krewną, która została światowej sławy modelką, ale nie potrafi przestać uciekać sama przed sobą. Jest i ojciec Bożeny, Ludwik, który codziennie budzi się, nie pamiętając kim jest.

Lampiony

bestsellery biedronka class="wp-image-98513"

Ostatnia, jak na razie, powieść kryminalna Katarzyny Bondy. Lampiony to trzecia część tetralogii Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Główna bohaterka książek pisarki jest profilerką, która na podstawie zebranych o zbrodni informacji potrafi stworzyć portret psychologiczny zabójcy. Załuska co książkę ma do czynienia z nową sprawą, ale jednocześnie wszystkie powieści spajają wydarzenia z jej życia. Załuska próbuje odpowiedzieć sobie na trudne pytania z przeszłości, które mają ogromny wpływ na jej teraźniejszość.

Misery

biedronka class="wp-image-98516"

Jedna z bardziej znanych powieści Stephena Kinga. Na podstawie tej książki został nakręcony film o tym samym tytule. W główną rolę w produkcji wcieliła się Kathy Bates. Aktorka zagrała psychopatkę, która więzi niewinnego mężczyznę, pisarza będącego jej idolem. W roli ofiary wystąpił James Caan.

A co poza tym?

A poza wyżej wymienionymi książkami w ofercie Biedronki znajdziemy także książki jak Serce Radki Franczak, nominowanej do Nagrody Nike, Carrie Stephena Kinga, Przesyłkę Sebastiana Fitzeka, Czarną Madonnę autorstwa Remigiusza Mroza czy powieść Dominiki Dymińskiej, Danke. Pełna lista tytułów do kupienia znajduje się TUTAJ.

Ile zapłacimy za każdą książkę?

Za jedną książkę zapłacimy 24,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na książki trwa od dzisiaj, 2 października, do 15 października włącznie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA