REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nie czytałeś jeszcze „Żmijowiska”? Teraz książkę znajdziesz na promocji w Biedronce wraz z ponad 40 innymi tytułami

Sieć sklepów Biedronka często wspiera kulturalny apetyt swoich klientów, oferując filmy, gry i książki w promocyjnych cenach. W tym tygodniu jedna z największych sieci sklepów w Polsce dorzuciła do swojej oferty ponad 40 nowych tytułów.

12.11.2019
11:16
Zmijowisko - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Podpowiadamy, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

Promocja na książki w sieci Biedronka – najciekawsze tytuły:

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie - książka - okładkaKelsey Miller - Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

„Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie” to niezwykle ciekawa propozycja nie tylko dla fanów kultowego serialu, ale także osób zainteresowanych popkulturą w ogóle. Autorka nie tylko przybliża bowiem kulisy powstania ulubionego serialu milionów widzów na całym świecie, ale także stawia je w szerszym kontekście historycznym i próbuje rozwiązać zagadkę tak wielkiej popularności serialu. Polecaliśmy już ten tytuł w naszej recenzji.

Smętarz dla zwierzaków - książka - okładkaStephen King - Smętarz dla zwierzaków

Głośna powieść mistrza grozy, która już dwukrotnie została przeniesiona na ekran. Historia mężczyzny, który nie mogąc pogodzić się ze śmiercią jedynej córki, postanawia podjąć niekonwencjonalne sposoby poradzenia sobie ze stratą. Ojciec nie spodziewa się jednak jak opłakane mogą być konsekwencje jego czynów. Wciągająca, pełna emocji opowieść.

Żmijowiska - książka - okładkaWojciech Chmielarz - Żmijowisko

Gdy na ekranach Canal+ rządzi serialowa adaptacja tytułu, możemy przypomnieć sobie oryginalną powieść Wojciecha Chmielarza. „Żmijowisko” to wciągający thriller o wydarzeniu tak dramatycznym, że całkowicie zmienia relację grupy bliskich przyjaciół. Gdy podczas wspólnego biwaku w niewyjaśnionych znika córka jednej z par, rozpoczynają się nie tylko poszukiwania, ale i wzajemne oskarżenia oraz destrukcyjne rozdrapywanie ran z przeszłości.

Nie odpisuj - książka - okładkaMarcel Moss - Nie odpisuj

Intrygujący thriller o tym, że nie możemy ufać osobom poznanym w Internecie. Ludzie codziennie dzielą się jednak prywatnymi informacjami o sobie. A co gdyby ktoś chciał wykorzystać te dane przeciwko nam? Moss przygląda się niebezpieczeństwom takiej sytuacji, nakręcając skomplikowaną intrygę wokół tego prostego konceptu.

Co poza tym?

Dwie powieści Blanki Lipińskiej, okrzyknięte polską odpowiedzią na trylogię50 twarzy Greya”. Filmowa adaptacja ma pojawić się w kinie na Walentynki, a wedle słów autorki produkcja powstaje we współpracy z Netfliksem. „Mózg. Podręcznik użytkowania” Marco Magriniego, „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej, czy „1000 słów” Jerzego Bralczyka.

Ile kosztują książki w Biedronce?

Wszystkie książki, które trafiają na rozpoczynającą się dzisiaj promocję w sieci Biedronka, kosztować będą 24,99 zł albo 29,99zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja przewidziana jest bez terminu zakończenia. Jedynie do wyprzedania wszystkich egzemplarzy.

Wszystkie promocyjne pozycje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA