REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Biedronka funduje nam godziny dobrej muzyki na karnawał. Ruszyła promocja na płyty CD i winyle

Jeśli planowaliście zakup nowych krążków na czas karnawału, wybierzcie się do Biedronki. Znajdziecie tam winyle oraz płyty CD w przystępnych cenach.

28.01.2019
17:15
Biedronka promocja płyty winyle
REKLAMA
REKLAMA

Karnawał trwa w najlepsze. Jeśli macie ochotę potańczyć w ciągu zbliżających się tygodni, ale nie wiecie do czego, warto zajrzeć do sieci dyskontów Biedronka. Tam od dziś przez najbliższe dwa tygodnie będziecie mogli przebierać w ofercie ponad 50 płyt CD, a także ponad 90 winyli dla bardziej wyczulonego ucha. Te pierwsze kupicie w cenie piętnastu złotych bez grosza za sztukę, drugie dorwiecie już za 39,99 zł.

Biedronka - promocja na płyty CD. Co warto kupić?

Impressions of Chopin

Biedronka promocja płyty winyle

Płyta Leszka Możdżera to wciągająca gra, w której miesza się muzyka i interpretacje artysty z klasycznymi dźwiękami chopinowskich utworów. Krążek pierwotnie wydany prawie dekadę temu, teraz wraca na półki sklepowe.

Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!

Biedronka promocja płyty winyle

„Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” to dziewiąty album kultowej grupy muzycznej Hey. Wydany niecałe dziesięć lat temu jest swego rodzaju eksperymentem artystycznym. Na CD znajduje się 10 utworów. Natomiast dołączone DVD, zawiera materiał z dokumentem pokazującym zespół podczas sesji nagraniowej w Sarnowej Górze i we Wrocławiu.

Osiecka (Special)

Biedronka promocja płyty winyle

Za ten album Katarzyna Nosowska w 2009 roku została uhonorowana nagrodą Fryderyka w kategorii „Album roku piosenka poetycka”. Na płycie znajdziemy teksty Agnieszki Osieckiej w zupełnie nowej aranżacji Nosowskiej. Połączenie tych dwóch wybitnych artystek z pewnością przyniesie słuchaczom dużo satysfakcji.

Biedronka - promocja na winyle. Na co zwrócić uwagę?

Arrival

Biedronka promocja płyty winyle

Winylowa wersja czwartego krążka jednej z najpopularniejszych grup muzycznych wszech czasów zachwyci każdego fana Abby. Znajdziemy na nim same najlepsze hity zespołu, w tym Dancing Queen, Money, Money, Money i Knowing Me, Knowing You. Utwory oryginalnie wydane na płycie w 1981 roku, po niemal czterdziestu latach wciąż porywają do tańca ludzi na całym świecie.

Come Away With Me

Biedronka promocja płyty winyle

Debiutancki album Norah Jones to mieszanka jazzu, soulu, bluesa, a nawet ballad. Wyjątkowy głos artystki i muzyczne interpretacje utworów znaczą o świetności i absolutnej wyjątkowości tego krążka. Znajdziemy na nim takie tytuły jak Don’t Know Why, Cold Heart, Seven Years i Feelin’ The Same Way.

Lust for Life

Biedronka promocja płyty winyle

Album Iggy'ego Popa nagrany we współpracy z Davidem Bowiem to jeden z klasyków z gatunku hard rocka i punk rocka. Znajdują się na nim tak kultowe piosenki, jak tytułowa Lust for Life, ale też Sixteen, Some Wierd Sin oraz The Passenger.

A co poza tym?

Wśród płyt CD doszukacie się debiutanckich albumów zespołów Myslovitz i Wilki. Znajdziecie również najbardziej kultowe piosenki od Lady Pank, Kombii czy grupy Big Cyc.

Winyle prezentują bardziej międzynarodowe środowisko. W sieci sklepów na półkach znajdziecie między innymi kilka albumów Boba Marleya, Rolling Stonesów, Franka Sinatry, Stinga, a także Paula McCartneya.

Ile to kosztuje?

Za każdą płytę CD zapłacimy 14,99 zł. Pojedynczy winyl wyniesie nas 39,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Wszystkie powyższe płyty winylowe i CD znajdziecie w Biedronkach w całym kraju od 28 stycznia do 9 lutego tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Dostępne w promocji tytuły płyt CD i krążków winylowych znajdziecie na oficjalnej stronie dyskontu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA