REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Animowana ekspansja Netfliksa trwa. Big Mouth powróci z drugim sezonem

Nie minął nawet miesiąc od premiery, a Netflix już zapowiedział powrót kontrowersyjnej animacji. W krótkim materiale filmowym ogłoszono, że powstanie drugi sezon serii Big Mouth. Trafi on do serwisu już w 2018 r. Konkretna data premiery nie została jeszcze podana.

25.10.2017
11:48
Big Mouth powróci z drugim sezonem
REKLAMA
REKLAMA

Big Mouth nie jest standardową animowaną komedią. Opowiada on o młodzieńczych problemach i rozterkach. Najczęstszym słowem na opisanie procesu dojrzewania jest tu określenie "niezręczne". To w zasadzie klucz dla zrozumienia całego serialu. Big Mouth to szkolna opowieść z elementami surrealistycznymi. W animacji pojawiają m. in. penisy grające w koszykówkę...

Koszmar dorastania powraca.

Po pierwszym trailerze wygląda na to, że serial będzie dotyczył mniej więcej tych samych zagadnień, z którymi spotkaliśmy się w pierwszym sezonie. Należy zatem spodziewać się więcej żartów z masturbacji, popędu seksualnego, orientacji seksualnych i genitaliów. Nadal przyjdzie nam obserwować nastoletnie problemy Andrew Gloubermana oraz jego przyjaciół - Nicka, Andrew czy Jessi. Powróci również sympatyczny hormonowy potwór Maurice i jego żeńska wersja - Connie.

 class="wp-image-99233"

Warto zauważyć, że pomimo bardzo bezpośredniego i trudnego tematu seria odniosła spory sukces, a znaczna część recenzji oscyluje wokół najwyższej oceny. Najwidoczniej widownia znajduje miejsce w swoim sercu na trudne animacje, które są pełne sprośnych żartów i wulgaryzmów. Nic dziwnego zatem, że doczekamy się drugiego sezonu.

REKLAMA

To kolejna próba podbicia animowanego świata przez Netfliksa.

Po świetnym BoJacku Horsemanie, Castlevani czy Nie ma jak w rodzinie Netflix stawia kolejny poważny krok w stworzeniu solidnej bazy kreskówek, które niekoniecznie skierowane są dla młodych widzów. Skończyła się dominacja South Parku na polu animowanego humoru, co tylko cieszy. Jeśli nie daliście jeszcze szansy Big Mouth, to spróbujcie. Początek bywa trudny, ale historia naprawdę bawi i niesamowicie wciąga.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA