REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nie żyje aktor serialu "Żar młodości". Billy Miller miał 43 lata

Billy Miller nie żyje. Aktor, który znany był widzom z takich seriali jak m.in. "Szpital miejski" oraz "Żar młodości" miał 43 lata. Zmarł na kilka dni przed 44. urodzinami.

18.09.2023
9:15
Billy Miller Kathy Hutchins, Shutterstock
REKLAMA

Zmarł Billy Miller, aktor znany z m.in. serialu "Żar młodości" oraz "Szpital miejski". Jak donosi portal geniuscelebs.com nieoficjalną przyczyną śmierci aktora były powikłania związane z zaburzeniem neurologicznym: postępujące porażenie nadjądrowe (PSP).

REKLAMA

Nie żyje Billy Miller, aktor serialu "Żar młodości".

Billy Miller urodził się 17 września w Tulsie, w stanie Oklahoma. Już po studiach rozpoczął przygodę z modelingiem w Los Angeles. W 2006 roku trafił do serialu "CS: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

W Spider's Web sporo piszemy o serialach:

Dwa lata później trafił z kolei do obsady serialu "Żar młodości", gdzie za rolę Billy'ego Fostera Abbotta otrzymał aż 3 nagrody Emmy. Popularność przyniosła mu również drugoplanowa rola w serialu "Szpital miejski".

REKLAMA

Zeek Taylor potwierdził informację o śmierci Billy'ego Millera

Informacja o śmierci aktora przekazana została przez pracowników restauracji The Belmont, której Miller był współwłaścicielem. Informacją o śmierci aktora potwierdził również spokrewniony z nim Zeek Taylor, artysta i właściciel galerii sztuki, który zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA