REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Zbiórka na spin-off „Biura” odniosła sukces. Tymczasem gwiazdę serialu zaatakowali internetowi rasiści

„Moi przodkowie popełnili błąd, pozwalając wam małpom zamieszkać w naszym kraju. Zobacz tylko, co narobiliście” — tego typu i inne obraźliwe wiadomości otrzymał od internautów Leslie David Baker, tuż po tym jak zakończono zainicjowaną przez aktora zbiórkę pieniędzy na spin-off serialu „Biuro”.

12.08.2020
12:45
biuro the office Leslie David baker uncle stan rasizm hejt
REKLAMA
REKLAMA

Część twórców serialu „Biuro”, zachęcona sukcesem sitcomu, postanowiła nakręcić spin-off pt. „Wujek Stan”. W tym celu zorganizowano zbiórkę pieniędzy, która właśnie przekroczyła 300 tys. dolarów potrzebnych na zrealizowanie produkcji.

Niestety, nie obyło się bez afery — tuż po osiągnięciu potrzebnej kwoty, gwiazda „The Office” i główny inicjator nowego serialu Leslie David Baker spotkał się z rasistowskim atakiem. Aktor zamieścił screeny niewybrednych wiadomości na swoim Instagramie:

„Moi przodkowie popełnili błąd, pozwalając wam małpom zamieszkać w naszym kraju, zobacz tylko, co narobiliście. Podpalacie i grabicie kraj, [...] zabijacie się wzajemnie, a potem obwiniacie nas, że traktujemy was jak zwierzęta [...]”

— pisze jeden z internautów do Bakera.

„To dla tych z Was, którzy nie wierzą, że rasizm nadal jest obecny na świecie... Oto dowód”

— skomentował wstawione przez siebie screeny aktor.

REKLAMA

Aktora zaatakowali zarówno użytkownicy Instagrama, jak i portalu crowdfundingowego kickstarter.com, na którym prowadzona jest zbiórka na produkcję „Wujka Stana”, czyli spin-offu „Biura”. Na 3 dni przed zakończeniem zbiórki udało się przekroczyć potrzebną na ten cel kwotę w wysokości 300 tys. dolarów. Zgodnie z obietnicą, tuż po zakończeniu zbiórki, twórcy podadzą więcej szczegółów dotyczących serialu „Uncle Stan”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA