REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Płatki Frosties czy Sugar Puffs? Netflix ujawnił, jakie decyzje podejmowaliśmy najczęściej w „Bandersnatch”

W „Bandersnatch” stajemy przed szeregiem pytań. Podejmowane decyzje wiele mówią o nas samych. A co mówią? Netflix podzielił się wiedzą o tym, jakie decyzje najczęściej podejmowali widzowie filmu.

18.01.2019
19:28
black mirror bandersnatch netflix
REKLAMA
REKLAMA

Nowa odsłona „Black Mirror”, na wypadek gdybyście w ostatnich tygodniach zupełnie nie interesowali się największymi doniesieniami ze świata popkultury, to interaktywny film Netfliksa. Widz/gracz podejmuje decyzje, co do losów Stefana, bohatera obrazu. Pierwsza okazja ku temu pojawia się już na samym początku, gdyż ojciec pyta chłopaka czy ma ochotę na płatki Frosties czy też Sugar Puffs.

Każdy kiedyś musi zmierzyć się z tym pytaniem. Jakie płatki wybrać na śniadanie? W przypadku Stefana widzowie postawili na te marki Frosties. Tak zdecydowało 60 procent widzów.

Ciekawie prezentują się dane, gdy spojrzymy na nie przez pryzmat tego, z jakiego kraju pochodzili widzowie.

W „Bandersnatch” kilkukrotnie na ekranie pojawia pytanie o to, czy Stefan powinien wylać na komputer herbatę czy też podjąć inna akcję. Sprawdzono, jaką decyzję podejmowali Brytyjczycy, którzy przecież słyną ze swoich popołudniowych herbat.

Otóż widzowie z Wysp, rzadziej niż reszta świata, chcieli, aby Stefan zalał komputer gorącym napojem. Decydowało się na to 52,9 procenta odbiorców z Wielkiej Brytanii, podczas gdy reszta świata podejmowała tę decyzję w 55,9 procentach przypadków.

A czy chcieliśmy dla Stefana jak najlepiej, pomagając mu w zrealizowaniu jego marzenia o pracy w Tuckersoft? Czy też może chcieliśmy upadku jego kariery już na samym początku? Według zebranych danych aż 73 procent widzów przyjmowało posadę oferowaną bohaterowi.

Twórcy chwalą się, że „Bandersnatch” ma aż pięć zakończeń.

Odkryto nawet szóste, ale które z tych podstawowych było tym, do którego widzowie doprowadzali najrzadziej? Tym jest to, które jest związane wypadkiem jego matki. Przyznam, że sam go nie widziałem.

REKLAMA

Obecnie czekamy na 5. sezon „Black Mirror”. Ten ma wylądować na Netfliksie jeszcze w 2019 roku. Na ten moment nie potwierdzono jeszcze obsady. Charlie Brooker i współpracująca z nim Annabel Jones nie puścili do tej pory pary z ust. Jedyne znana osoba, która wystąpi w nadchodzącym sezonie, sama zdradziła to przed czasem. Mowa o piosenkarce Miley Cyrus.

„Czarne Lustro: Bandersnatch” można oglądać na Netfiksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA