REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nowe „Black Mirror” szokuje. Sprawdź, o czym opowiedzą odcinki 5. sezonu i zobacz ich zapowiedzi

Black Mirror” powraca. W ubiegłym tygodniu Netflix wrzucił do sieci zwiastun nowego, 5. sezonu swojego hitowego serialu. Teraz dostaliśmy osobne zapowiedzi dla każdego z trzech odcinków, jakie złożą się na nadchodzącą serię.

21.05.2019
19:03
Miley Cyrus w nowym sezonie "Black Mirror"
REKLAMA
REKLAMA

5. sezon wraca na ekrany już 5 czerwca, ku ogromnej radości wszystkich fanów produkcji. Działania związane z interaktywnym filmem, „Bandersnatch”, wchodzącym w skład antologii „Black Mirror” opóźniły nieco prace nad nowym sezonem, ale jak widać nie na tyle, byśmy nie mogli cieszyć się nowymi odcinkami jeszcze tego lata.

Anthony Mackie w nowym sezonie "Black Mirror"

Nowy sezon, pod dowództwem Charliego Brookera, składać się będzie z trzech epizodów.

To o trzy mniej niż w poprzednich dwóch sezonach, pojawiających się na Netfliksie. Nie wiadomo jednak, jakiej długości będą poszczególne odcinki. Wiadomo natomiast, o czym będą opowiadać. Przyjrzyjmy się zwiastunom poszczególnych historii.

Zobacz zapowiedzi nowych odcinków antologii „Czarne lustro”:

Striking Vipers

„Nie podoba Ci się tutaj?” – pyta przekornie podpis pod zwiastunem pierwszego odcinka 5. sezonu „Black Mirror”.

To pytanie zadaje dziewczyna do swojego faceta, gdy ten wielokrotnie „odpływa” z rzeczywistości, wyłącza się z rozmowy, czy tępo patrzy w przestrzeń. Mężczyzna wydaje się być w innym świecie. Wedle oficjalnego opisu, wpływ na to miała wizyta jego znajomego sprzed lat. Jak możemy przeczytać:

Gdy dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, to wydarzenie wywołuje serię zdarzeń, które może całkowicie odmienić ich życie.

W obsadzie znaleźli się znani z produkcji Marvela: Anthony Mackie, Pom Klementieff, a także Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Beharie.

Smithereenowie

„Nie zapomnij ocenić swojego kierowcy” – głosi podpis pod zwiastunem drugiego odcinka nowego sezonu o tytule „Smithereenowie”. Epizod w reżyserii Jamesa Hawesa, opowiadać będzie o kierowcy aplikacji podobnej do Ubera, który porywa swojego pasażera, wywożąc go gdzieś w pole i grożąc mu bronią. To wydarzenie staje się przy okazji internetową sensacją, którą śledzą widzowie przed własnymi komputerami. W obsadzie znaleźli się Andrew Scott („Sherlock”, „Fleabag”) i Topher Grace („Różowe lata 70te”, „BlackKklansman”).

Rachel, Jack i Ashley Too 

REKLAMA

 „Ashley, wszystko w porządku?”– pyta nas trzeci zwiastun finałowego odcinka 5. sezonu. Epizod skupia się na gwieździe muzyki pop (w „Rachel, Jack i Ashley Too” wystąpi Miley Cyrus w roli, która wydaje się być napisana specjalnie dla niej), która wypuszcza na rynek serię robotów, mających motywować jej fanów do działania. Sęk tkwi w tym, że wszystko wskazuje na to, iż celebrytka nagle… sama trafia do wnętrza jednego z robotów. Na pierwszy rzut oka może to być najbardziej szalony odcinek nowego sezonu.

Pierwsze cztery sezony „Black Mirror” są już dostępne na platformie Netflix, tak jak interaktywny film „Bandersnatch”. 5. sezon zadebiutuje zaś za dwa tygodnie, w środę 5 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA