REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Takie muzea będziemy chcieli odwiedzać? Czarne lustro i zapowiedź nowego odcinka: Black Museum

Netflix robi co może, żeby zainteresowanie 4. sezonem Black Mirror nie słabło. W sieci ukazała się właśnie zapowiedź nowego odcinka o tytule Black Museum.

29.11.2017
11:53
black museum
REKLAMA
REKLAMA

Wideo promujące kolejny epizod jest równie tajemnicze co dwa pozostałe, ale co nieco możemy się domyślić. Wygląda na to, że w bliżej nieokreślonej przyszłości ludzie mogą odwiedzać muzea, które zapewnią im niezapomniane i straszne przeżycia.

Główna bohaterka trafia do tytułowego miejsca, będącego muzeum kryminalistyki. W jego wnętrzu znajdują się różne przedmioty podchodzące z miejsc zbrodni, takie jak np. zakrwawiona wanna, w której prawdopodobnie doszło do morderstwa.

Za każdą rzeczą stoi jakaś historia.

 class="wp-image-112405"

A te historie będzie można przeżywać na nowo. Czy to może być niebezpieczne? Jakie uczucia może to zaspokoić? Czy wizyta w Black Museum może uchronić innych przed niebezpiecznymi instynktami, czy właśnie - wręcz przeciwnie - takowe wywołać?

Choć nie jest jeszcze do końca jasne, o czym opowie nam ten odcinek, na razie zapowiada się najciekawiej ze wszystkich przedstawionych. Przypomnijmy, że obejrzeliśmy już zapowiedzi do epizodów Arkangel i Krokodyl.

REKLAMA

Odcinek pt. Black Museum nakręcił Cole McCarthy. Wystąpili w nim Douglas Hodge (Nocny recepcjonista, Catastrophe), Letitia Wright (Humans, Ready Player One) i Babs Olusanmokun (Korzenie, Marvel: The Defenders).

Premiera 4. sezonu Czarnego lustra nie została jeszcze zapowiedziana, ale odcinki powinniśmy obejrzeć  - według wcześniejszych informacji - jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA