REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ledwo minął dzień, a już mamy nowy zwiastun 4. sezonu Czarnego lustra

Zwiastun koncentruje się na jednym epizodzie, zatytułowanym Krokodyl. Prezentuje się on równie intrygująco, co opublikowany przedwczoraj ten premierowy, do odcinka Arkangel.

27.11.2017
12:19
Czarne lustro Krokodyl zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Odcinek - o dość tajemniczo brzmiącym tytule Krokodyl - wyraźnie weźmie na tapet ludzką pamięć. Jego scenariusz napisał Charlie Booker, twórca całego serialu, a jego reżyserii podjął się John Hillcoat, którego możecie znać dzięki pracy nad Psami mafii i Gangsterem. Już pierwsze sekundy zapowiedzi otwiera kwestia Wspomnienia są subiektywne, wypowiedziana przez bohaterkę graną przez Kiran Sonię Sawar. Mogą być nieprecyzyjne i nacechowane emocjonalnie - dodaje po chwili.

W kolejnej scenie widzimy, jak rozmawia z postacią graną przez Andrew Gorena na temat wypadku, w którym pojazd uderzył w przechodnia. Nie widziałem samego potrącenia - twierdzi mężczyzna. Bohaterka, w którą wciela się Sawar wyposażona jest jednak w tajemnicze urządzenie, które ma za zadanie pomóc wydobyć ukryte wspomnienia.

Jak to zwykle bywa w Czarnym lustrze, to urządzenie zapewne ma jakiś upiorny wpływ na społeczeństwo.

Nie obchodzi mnie, co pani robiła. To pani prywatna sprawa - deklaruje bohaterka pod koniec zwiastuna. I zapewne to jest podpowiedzią, jeśli chodzi o problematykę poruszaną przez odcinek. Czy powinniśmy zawsze dawać dostęp do naszych wspomnień organom do tego upoważnionym? Gdzie kończy się prawo do prywatności, które rzekomo należałoby poświęcić dla dobra ogółu?

To już kolejny zwiastun odcinka nowego sezonu Czarnego lustra.

Poprzedni, równie intrygujący, został opublikowany przedwczoraj i promuje odcinek Arkangel wyreżyserowany przez Jodie Foster. Za jakość pozostałych odcinków odpowiada imponujące i uznane grono reżyserów.

Czarne lustro Krokodyl zwiastun class="wp-image-111814"

Data premiery czwartego sezonu pozostaje nieznana.

REKLAMA

Mam nadzieję, że odbędzie się jeszcze w tym roku i, po prawdzie, wiele na to wskazuje. Czarne lustro to jeden z najlepszych seriali telewizyjnych ostatnich lat, nie tylko dla fanów science-fiction.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA