REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się /
  4. Media

Bracia Sekielscy ruszyli ze swoją platformą. Co szykuje dla nas Sekielski Brothers Studio?

Jak powiedzieli, tak zrobili. Bracia Sekielscy zapowiadali już jakiś czas temu, że w styczniu 2021 roku ruszy Sekielski Brothers Studio. Pod tym szyldem mają ukazywać się różnego rodzaju audycje i programy dziennikarskie. Na Sekielscy.pl już można znaleźć kilka z nich.

25.01.2021
12:25
Sekielski brothers studio
REKLAMA
REKLAMA

Bracia Sekielscy znaleźli sposób, aby robić swoje bez narzucanych im ograniczeń. Dzięki odwadze w podejmowaniu trudnych tematów i sprawnemu warsztatowi reporterskiemu mogli uzbierać pieniądze od internautów na swoje projekty. Dzięki zbiórkom prowadzonym w sieci obnażyli skalę pedofilii w polskim kościele katolickim i nie spoczęli na laurach, tylko poszli za ciosem, realizując kontynuację „Tylko nie mów nikomu” zatytułowaną „Zabawa w chowanego”. W planach jest trzecia część trylogii poświęcona m.in. działaniom Jana Pawła II oraz dokument o SKOK-ach. A jakby tego było mało, ostatnio wyrazili chęć zrobienia dokumentu o ojcu Rydzyku. Nie mogą więc narzekać na nudę. Tym bardziej, że właśnie wystartowało zapowiadane już jakiś czas temu Sekielski Brothers Studio.

Na widzów cotygodniowego „Sekielski Sunday Night Live” czekała wczoraj nie lada niespodzianka. Program do tej pory nadawany z prywatnego mieszkania i przy użyciu niskiej jakości sprzętu zyskał nowe standardy. Bracia Sekielscy pojawiają się w nim w profesjonalnym studiu i w wysokiej jakości obrazku. Z oglądającymi witają się słowami:

Udało się. Troszkę się spóźniliśmy.

W tym żartobliwym tonie, odnosząc się do aktualnych wydarzeń i nazwisk popularnych zwolenników prawicy, Sekielscy postanowili ogłosić start działalności Sekielski Brothers Studio, przybliżając widzom, czego mniej więcej można się po niej spodziewać.

Strona Sekielscy.pl już działa i znajdziemy tam nawet nieco zajmującego kontentu. W ostatnich miesiącach bracia pracowali bowiem nad stworzeniem odpowiedniej przestrzeni do nagrywania produkcji pod wspólnym szyldem swojego studia. Dzięki temu widzowie regularnie będą otrzymywać nowe filmy, programy, podcasty i wywiady. A odpowiedzialni za nie będą nie tylko Sekielscy, ale również szereg współpracowników.

REKLAMA

I tak, Małgorzata Serafin poprowadzi rozmowy na temat depresji w cyklu „Farbowanie życia”. Prawnik i pisarz Artur Nowak będzie natomiast gospodarzem audycji „Wysłuchanie”. Eliza Michalik wypyta gości na temat bliskości w „Blisko siebie”, a w podcaście „To zależy” dzięki Justynie Dżbik-Kluge posłuchamy o relatywizmie danych sytuacji. Oczywiście propozycji będzie wiele więcej. Sami Sekielscy będą dalej występować wspólnie w „Sekielski Sunday Night Live”, a Marek Sekielski nie zrezygnuje z „Sekielski o nałogach”. Oprócz tego bracia będą realizować dla swoich patronów „Sekielscy w ringu”. Szykujcie się więc na sporą dawkę dobrej, dziennikarskiej roboty.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA