REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Zróbcie porządny zapas ulubionej nalewki. Netflix zapowiada 3. i 4. sezon „Bridgertonów”

Fani na całym świecie wyczekują 2. sezonu „Bridgertonów”. Do premiery jeszcze sporo czasu, a Netflix już postanowił sprawić niespodziankę miłośnikom produkcji i zapowiada, że saga otrzyma łącznie przynajmniej 4. odsłony.

13.04.2021
16:18
bridgertonowie 3 4 sezon netflix
REKLAMA

Pod koniec grudnia „Bridgertonowie” hitem wdarli się do zbiorowej świadomości użytkowników Netfliksa. Jak podawała platforma w raporcie kwartalnym, produkcja bardzo szybko urosła do jednej z najpopularniejszych w serwisie i obejrzano ją w 68 mln gospodarstw domowych. Fani serialu musieli jednak trochę poczekać, zanim mogli otworzyć ulubioną nalewkę i świętować potwierdzenie 2. sezonu.

REKLAMA

Teraz miłośnicy tytułu na całym świecie z niecierpliwością wyczekują kontynuacji losów Daphne i jej rodzeństwa, aby móc nie tylko przeżywać kolejne towarzyszące im emocje, ale również zachwycić się strojami bohaterów i dekoracjami na planie. Już całkiem niedługo ruszą do zdjęcia do 2. sezonu, co z pewnością cieszy fanów produkcji, chociaż ostatnio do tej beczki miodu Netflix dołożył łyżkę dziegciu. Jak się niedawno okazało nie należy się spodziewać powrotu uwielbianej postaci księcia Hastingsa. Niemniej platforma zamierza kuć żelazo póki gorące i jej włodarze już zacierają ręce, licząc, że kontynuacja również będzie cieszyć się popularnością wśród użytkowników serwisu.

Netflix zapowiada 3. i 4. sezon „Bridgertonów

Jak podaje portal Deadline, Lady Whistledown informuje, że powstanie 3. i 4. sezon „Bridgertonów”. W specjalnym liście napisała:

Wygląda na to, że mamy raczej wyjątkowe oświadczenie. Bridgertonowie powrócą w sezonie trzecim i czwartym. Ta autorka będzie musiała zakupić więcej tuszu...

REKLAMA

Na razie nie ma nawet wyznaczonej daty premiery 2. sezonu „Bridgertonów”. Fani mogą jednak odetchnąć z ulgą wiedząc, że nie będzie on ostatnim i tym razem nie będą musieli czekać kilku tygodni, aż Netflix to potwierdzi.

Dotychczasowe odcinki „Bridgertonów” obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA