REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Britney Spears publikuje zdjęcia topless. Piosenkarka tłumaczy, o co chodzi

Britney Spears od jakiegoś czasu dzieli się z fanami w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami topless. Wzbudziło to niepokój części obserwatorów, którzy uznali, że ktoś musiał przejąć jej konto.

18.08.2021
12:57
britney spears instagram topless freebritney
REKLAMA

Od premiery „Framing Britney Spears” tytułowa gwiazda znów jest na ustach wszystkich. Od 13 lat piosenkarka jest kontrolowana przez ojca i teraz ma szansę wyrwać się z niechcianej kurateli. Chociaż rodzic nie wytrzymał presji i zrezygnował już z opieki, to przed nią jeszcze długa droga do wolności, a tagi związane z rozpoczętą trzy lata temu akcją #FreeBritney wciąż się mnożą.

Teraz niepokój fanów zaczęła wzbudzać aktywność Spears w mediach społecznościowych. Po kilku dniach od przyznania piosenkarce prawa do własnego adwokata na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda jest bez biustonosza. To była pierwsza z całej serii fotografii topless. Oczywiście, wszystkie z poszanowaniem zasad platformy, więc piersi są przysłonięte dłońmi, czy odpowiednią nakładką.

REKLAMA

Może to trolling...

Gwiazda przyzwyczaiła swoich miłośników do ekstrawagancji. Jednakże jej niecodzienne zachowania wynikały z choroby. Wydawało się, że z tym już koniec. Dlatego część fanów zrobiła się podejrzliwa.

Więc, nikt nie uważa, że jej konto zostało przejęte przez jakiegoś trolla, chcącego wpłynąć na jej sprawę...

Mam wrażenie, że ktoś inny wrzuca te zdjęcia

Czy ona odstawiła swoje leki?

- czytamy w komentarzach.

Zdjęcia wprawiły obserwatorów w konsternację. Jak tylko mogą doszukują się powodów takiego zachowania gwiazdy. Część z nich ignoruje znaki ostrzegawcze związane z możliwym pogorszeniem stanu zdrowia piosenkarki, czy też przejęciem konta i jest wyraźnie zniesmaczona. Nie podoba im się pozowanie topless i wyrażają swoje niezadowolenie.

...a może to akt rebelii.

Nie brakuje jednak też akceptacji i słów wsparcia. Fani głośno popierają gwiazdę i kibicują jej w walce o odzyskanie możliwości decydowania o swoim ciele:

Akt rebelii, akt wolności, uwolnić Britney, uwolnić swoją wewnętrzną piękną bestię

Uwolnijcie ją!

Gdybym miała takie ciało, nigdy nie zakładałabym ubrań

O ile faktycznie nikt nie przejął konta Spears, to gwiazda w jednym z ostatnich postów wytłumaczyła swoje zachowanie. Napisała, że chciała się po prostu poczuć lżej:

...Robię to, bo przyszłam nago na ten świat i szczerze mówiąc, czuję jakby cały ciężar tego świata spoczywał na moich barkach i tak też się postrzegałam!!! Chciałam zobaczyć siebie w lżejszej wersji... nagiej... tak jak się narodziłam i dla mnie spoglądanie na zdjęcia, które robię ma szalone oddziaływanie na moją psychikę. Widząc siebie w najczystszej formie to dowód, że ból... cierpienie... łzy... ciężar obowiązków nie są mną. Jestem kobietą... piękną... wrażliwą kobietą, która musi spoglądać na siebie w swojej najczystszej formie!!!

REKLAMA

Być może więc nie ma powodów do obaw i, zgodnie ze słowami z jednego z komentarzy, to tylko piękna kobieta, która walczy o prawo nad własnym ciałem i czuje się w nim coraz bardziej komfortowo.

* Zdjęcie główne: Flickr/Wikipedia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA