REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Były mąż prawie zrujnował ślub Britney Spears. Wkroczyć musiała policja

Britney Spears po wielu latach kurateli w końcu może cieszyć się wolnością. Jedną z pierwszych podjętych przez nią samodzielnie decyzji było narzeczeństwo z ukochanym Samem Asgharim. Para w ten czwartek wzięła ślub, ale uroczystość niespodziewanie przerwał pierwszy mąż piosenkarki. Jason Alexander prawie zrujnował wesele Britney Spears, ale na szczęście wkroczyła policja.

10.06.2022
10:38
britney spears ślub jason alexander
REKLAMA

Britney Spears powoli wraca do normalnego życia po 13 latach kurateli oraz podległości wobec ojca, który rujnował jej pewność siebie i życie seksualne. Dziś piosenkarka może w końcu swobodnie zarządzać swoim ciałem i sercem. Czasami (jak wtedy, gdy Spears wystąpiła nago na Instagramie) ta przemożna wolność prowadzi ją do dyskusyjnych decyzji, ale akurat związek z Samem Asgharim fani popierali od samego początku. Wielu z nich z niecierpliwością czekało na ślub zakochanej pary, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń.

Jak podaje portal TMZ, uroczystość między Britney Spears i Samem Asgharim przerwało pojawienie się pierwszego męża gwiazdy. Jason Alexander to przyjaciel Spears z dzieciństwa, z którym artystka wzięła ślub w 2004 roku w Las Vegas. Po 55 godzinach od zawarcia związku sąd oficjalnie anulował go ze względu na "brak zrozumienia podjętych przez Spears działań". Trudno powiedzieć, jakimi motywacjami w czwartek kierował się Alexander, ale udało mu się przedostać przez część ochroniarzy. Na nagrywanym na żywo przez mężczyznę instagramowym filmiku słychać jak najpierw przekonuje, że Britney Spears go zaprosiła, a potem otwarcie przyznaje się do chęci rozbicia wesela.

REKLAMA

Britney Spears wzięła ślub, choć Jason Alexander próbował się na niego wprosić.

Na szczęście obecnym w kalifornijskiej posiadłości ochroniarzom udało się finalnie zatrzymać Alexandra. Następnie wezwano policję, która przejęła byłego męża Britney Spears. Po rutynowej kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy z innego stanu. Śledztwo podjęte na miejscu zdarzenia doprowadziło do postawienia Alexandrowi dodatkowych zarzutów: wtargnięcia, wandalizmu i dwóch przypadków pobicia.

REKLAMA

Prawnik Spears zapewnia, że podejmie pełną współpracę z policją w celu jak najsurowszego ukarania jej byłego męża. Ostatecznie całe zdarzenie nie pokrzyżowało planów młodej pary. Ślub i wesele odbyły się zgodnie z planem. Według informacji portalu Variety, wśród zaproszonych gości znalazły się takie osobistości jak Madonna, Paris Hilton i Drew Barrymore. Nie było za to synów Britney Spears.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA