REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Britney Spears wrzuciła nagie fotki na Instagrama. Fani: "Jest źle"

Przez 13 lat Britney Spears była ubezwłasnowolniona. Jej życiem, finansami, a nawet ciałem zarządzał ojciec i jego współpracownicy. Jakiś czas temu to się zmieniło, a gwiazda cieszy się teraz świeżo odzyskaną wolnością. Najpierw przekazała swoim fanom kilka dobrych wiadomości, a teraz postanowiła zszokować ich nagimi fotkami na Instagramie.

10.05.2022
18:59
britney spears nago instagram zdjęcia
REKLAMA

13 lat - przez tyle czasu Britney Spears była ubezwłasnowolniona przez własnego ojca. Nie poddawała się i cieszyła wsparciem wiernej grupy fanów, krzyczących #FreeBritney. Piosenkarka przeszła bardzo wiele, a jej walką o wolność interesowali się ludzie i media na całym świecie. Netflix zrobił nawet dokument na ten temat. Trochę to trwało, ale w końcu się udało.

W listopadzie minionego roku Britney Spears ostatecznie została zwolniona z kurateli ojca i jego współpracowników. Od tamtej pory zarówno piosenkarka, jak i jej fani zdążyli opić się szampanem, zasłużenie świętując wielki sukces. Teraz w życiu gwiazdy wszystko zmierza ku lepszemu. W mediach społecznościowych co chwilę dzieli się ona dobrymi wiadomościami ze swoimi miłośnikami.

REKLAMA

Britney Spears cieszy się odzyskaną wolnością

Jeszcze nie tak dawno fani mogli cieszyć się razem z Britney Spears jej zaręczynami z Samem Asgharim. Jakiś czas potem piosenkarka przekazała fanom inną dobrą nowinę. Okazało się bowiem, że jest w trzeciej, upragnionej ciąży.

Przez 13 lat kurateli Britney Spears słyszała od ojca jedynie, że musi ciężej pracować i bardziej się starać. Rodzic zniszczył całe jej poczucie własnej wartości i podejmował decyzje dotyczące stosowanej przez nią antykoncepcji. Piosenkarka nawet gdyby wcześniej chciała, nie mogła zajść w ciążę. Teraz wszystko się zmieniło. No prawie. Gwiazda wciąż bowiem lubi szokować.

Britney Spears szokuje nagą fotką

Jak się okazuje, Britney Spears ma kolekcję pikantnych fotek sprzed czasów trzeciej ciąży. Kilkoma z nich postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych. Gwiazda pop jest na tych zdjęciach zupełnie naga. Oto jedna z nich:

Britney Spears - nago - Instagram

Część fanów na tak pikantne zdjęcie zareagowało bardzo entuzjastycznie. Na podany przez nią podpis "Kocham was wszystkich baaaaaaaaardzooo" odpowiadają:

A my kochamy ciebie

My cię bardziej

Sexy mama

Inna część fanów piosenkarki wydaje się zdezorientowana. Z niepokojem pyta "co się dzieje":

Jest źle

Nie zachęcajcie jej. To nie jest normalne zachowanie. Jest wyraźnie niestabilna

Z Britney wszystko ok?

REKLAMA
Britney Spears - Instagram - nagie zdjęcia

Podobna dyskusja na temat zdrowia psychicznego Britney Spears miała miejsce jeszcze zanim gwieździe udało się wyrwać spod kurateli ojca. Wrzuciła ona bowiem na Instagrama zdjęcia topless, twierdząc potem, że chciała po prostu poczuć się lżej. Dlaczego tym razem podzieliła się pikantnymi fotkami? Tego na razie nie wiadomo.

* Zdjęcie główne: Flickr/Wikipedia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA