REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Był politykiem, zostanie wojownikiem. Marcinkiewicz na ringu u braci Collins

Fame MMA zyskało w ostatnich latach dużą popularność nie tylko wśród fanów mieszanych sztuk walki. W końcu bywają gorsze rozrywki niż oglądanie mniej lub bardziej przebrzmiałych celebrytów okładających się pięściami. W ramach Collins Charity Fight Night Kazimierz Marcinkiewicz i Liber pobiją się w szczytnym celu.

22.03.2021
11:28
Marcinkiewicz i Liber na ringu. Kiedy odbędzie się Charity Fight Night?
REKLAMA
REKLAMA

Gale Fame MMA są coraz częściej organizowane również w Polsce i wciąż znajdują się celebryci chcący w nich występować. Zwykle z dosyć miernym skutkiem (patrz: ostatni występ Sylwestra Wardęgi), ale postawę ludzi znanych i „lubianych” można przecież zrozumieć. Bo przecież kto w poprzednim tygodniu pomyślałby o siostrach Godlewskich, gdyby jedna z nich nie brała udziału w 3. edycji PunchDown? Ryzyko kilku siniaków jest niską ceną za możliwość przypomnienia o sobie światu.

W podobny sposób można by ocenić również zapowiedzianą na początek czerwca galę Collins Charity Fight Night, ale w tym wypadku całkowity dochód z jej organizacji ma zostać przeznaczony na cele charytatywne. Wykorzystaniem uzyskanych środków zajmie się Fundacja Braci Collins, a same pieniądze  trafią do dzieci i rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Z tego też powodu łatwiej kibicować zmaganiom duetów, które powalczą ze sobą w trakcie wydarzenia. Kogo dokładnie zobaczymy na ringu?

Wszyscy uczestnicy walk nie są jeszcze znani, ale w Collins Charity Fight Night powalczą m.in. Kazimierz Marcinkiewicz, Joanna Jędrzejczyk i Piotr Świerczewski.

Były premier będzie mógł wykonać swój słynny gest: „Yes, Yes Yes!”, o ile pokona Rafała Collinsa. Drugi z założycieli Fundacji Braci Collins stanie z kolei naprzeciwko eksreprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra Świerczewskiego. W „paranienormalnym” pojedynku zmierzą się ze sobą artysta kabaretowy Michał Paszczyk i raper Liber, którego cała Polska kojarzy z piosenki o kobietach, opatrzonej jakże stylowym tytułem Suczki.

W trakcie gali Collins Charity Fight Night do walki staną także wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, były mistrz KSW Marcin „Polish Zombie” Wrzosek oraz znany z duetu Fit Lovers Matt Meknife. Ich rywale nie są jednak na ten moment znani. Można się śmiać, że dominującym hasłem wydarzenia będzie słówko „byli”. Można podejrzewać, że wszechświat wyraźnie pokazuje, jak powinniśmy rozwiązywać polskie spory polityczne, skoro były premier idzie w MMA, a fikcyjna premierka Lidia Sobieska będzie zaraz bić się w grze „Tekken 7”. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby wymyślać kolejne suche żarty np. o hat-tricku ciosów wyprowadzonego przez Świerczewskiego. Ale ponieważ zebrane w ten sposób pieniądze finalnie mogą komuś pomóc, wypada trzymać kciuki za sukces całego przedsięwzięcia.

REKLAMA

Gala Charity Fight Night odbędzie się 2 czerwca w Warszawie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA