REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

A cóż to? Czy to CANAL+ online i HBO GO w połączonej ofercie za trzy dyszki? Owszem!

To jest naprawdę fajna opcja: CANAL+ połączył swój pakiet podstawowy z ofertą HBO GO.

09.09.2021
20:58
canal plus hbo go łączona oferta
REKLAMA

CANAL+ online to faktycznie – jak powtarzają jego przedstawiciele – „integrator treści”. Teraz oferta serwisu streamingowego CANAL+ (mowa o pakiecie podstawowym) połączyła się z ofertą HBO GO, proponując widzom możliwość korzystania ze wspólnego pakietu w naprawdę korzystnej cenie. Podobne partnerstwa umożliwiają klientom dostęp do szerszych bibliotek seriali i filmów od różnych dostawców treści w jednym modelu rozliczeniowym.

To już kolejny taki krok po wprowadzeniu łączonej oferty z Netfliksem (zdaniem wielu: najbardziej opłacalnej opcji) i możliwości łączenia pakietu CANAL+ z opcją Polsat Sport Premium i Eleven Sports.

REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy miesiąc dostępu do połączenia tych dwóch wiodących marek kosztuje 30 zł. W kolejnych miesiącach wyniesie ona 55 zł. Biorąc pod uwagę, że cena subskrypcji CANAL+ w pakiecie podstawowym wynosi 45 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za dwie dyszki), a HBO GO to 25 zł za miesiąc, łatwo policzyć, że przy każdym rozliczeniu będziemy do przodu o 15 zł względem posiadania oddzielnych abonamentów. Zachęcające.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA