1. Rozrywka
  2. Seriale

5 seriali, których nie możesz przegapić – nadrobisz je z Canal+ online

Lokowanie produktu

Jesień za pasem, ale lato nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Wciąż trwa okres wakacyjny, który można umilić sobie – poza wycieczkami i urlopowaniem – serialami. A na Canal+ online są tytuły, których nie warto przegapić tego lata.

27.08.2021
17:01
canal plus online seriale

Canal+ online to serwis streamingowy, będący połączeniem VOD i telewizji. W bibliotece Canal+ online znajdują się setki produkcji – seriale, filmy, dokumenty, programy rozrywkowe. Poza bogatą bazą tytułów, które możemy oglądać bez ograniczeń, mamy też dostęp do telewizji na żywo, gdzie również możemy śledzić ulubione pozycje. Serwis pozwala nam dostosować abonament do swoich potrzeb – możemy wykupić ten poświęcony serialom, oglądać pozycje nie tylko Canal+, ale i te dostępne na HBO GO, mamy pakiet sportowy, rozrywkowy czy ten przeznaczony dla dzieci. Z Canal+ online możemy też korzystać w wersji bezpłatnej.

Co miesiąc Canal+ wzbogaca swoją bibliotekę i dodaje nowe seriale i filmy. W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka pozycji w odcinkach, których lepiej nie przegapić. Przyglądam się im z bliska. Sprawdźcie, co obejrzeć na Canal+ online.

5 seriali, które obejrzysz na Canal+ online:

kruk czorny woron nie śpi czy warto class="wp-image-1749286"
fot. Jarosław Sosiński / Canal+

Jeden z najlepszych polskich seriali, jaki powstał. Sześcioodcinkowa opowieść, w reżyserii Macieja Pieprzycy i według scenariusza Jakuba Korolczuka, to kontynuacja „Kruk. Szepty słychać po zmroku”. W 2. sezonie serialu, który sprawdza się też jako odrębna opowieść, Kruk wraz z rodziną, żoną i synkiem, wraca na Podlasie. Policjant zostaje oddelegowany z Łodzi. Jego życie jest pełne niepokoju – tytułowy Kruk staje się coraz bardziej agresywny i ma zaniki pamięci w momentach gniewu. Mężczyzna stara się walczyć ze swoimi demonami z pomocą Szeptuchy.

Ale nie tylko lęk utrudnia mu życie. Policjant musi wraz z zespołem poradzić sobie z mafią, zajmującą się szmuglowaniem papierosów. Po komisariacie krążą plotki, że na pokładzie znajduje się kret, który wynosi informacje do gangsterów. Kruk jest jednym z podejrzanych.

Tutaj obejrzysz serial w Canal+ online.

Anna Boleyn serial imdb class="wp-image-1737181"
Anna Boleyn – serial obejrzysz w Canal+ online

Ileż się mówiło o tym serialu, zanim w ogóle ujrzał światło dzienne! To pozycja, której nie warto przegapić choćby z uwagi na zamieszanie, jakie wywołała w popkulturowym świecie. „Anna Boleyn” to serialowa adaptacja losów Boleyn, drugiej żony króla Henryka VIII Tudora, która w XVI w. została koronowana na królową Anglii.

Uznawana jest za najbardziej kontrowersyjną z jego żon (warto wspomnieć, że ich małżeństwo odbyło się w tajemnicy, kiedy Anna była już ponoć w ciąży). Miała cięty język, trudny charakter i była niezwykle stanowcza. Nie powstrzymywała się też przed ogromnymi wydatkami – lubiła stroje, klejnoty, meble, zlecała też odnawianie wielu pałacy, by dostosować je do jej potrzeb.

Serial jest inspirowany historycznymi wydarzeniami i skupia się na ostatnich miesiącach życia królowej, kiedy ta chce zabezpieczyć przyszłość swojej córki i sprzeciwia się wszechobecnemu patriarchatowi.

Tutaj obejrzysz serial w Canal+ online.

call połączenie oczekujące class="wp-image-1771273"
Calls – serial Połączenie oczekujące obejrzysz na Canal+ online

„Połączenie oczekujące”, czyli „Calls”, to bardzo ciekawy eksperyment w serialowym świecie. Ta produkcja jest połączeniem serialu i audiobooka. Mamy wizję, ale śledzimy tylko zapis dźwięku, całość rozgrywa się bowiem w dialogu. Podsłuchujemy rozmowy telefoniczne, które – wydawałoby się – są ze sobą niepowiązane.

Ale „Calls” to serial-zagadka, którą musimy rozwikłać. Mamy tu liczne zwroty akcji i tajemniczą atmosferę. Całość składa się z dziewięciu odcinków, z których każdy trwa kilkanaście minut. Postaciom, których bez skrępowania słuchamy w trakcie prywatnych rozmów, użyczyli głosu takie aktorki i aktorzy jak: Mark Duplass, Rosario Dawson, Nick Jonas czy Joey King.

Serial w Canal+ online od 28 sierpnia.

dlaczego kobiety zabijają canal+ online class="wp-image-1771351"
Dlaczego kobiety zabijają 2 – serial obejrzysz w Canal+ online

W tym miesiącu na Canal+ online zadebiutował 2. sezon serialu „Dlaczego kobiety zabijają”, ale w ofercie serwisu dostępne są wszystkie dotychczasowe odcinki. „Dlaczego kobiety zabijają” to opowieść o trzech kobietach. Każda z nich żyje w innej dekadzie i każda próbuje sobie poradzić z niewiernością męża. Mamy trzy linie czasowe: lata 60., 80. i rok 2019. Uwaga, będzie i śmiesznie, i mrocznie. Tym bardziej że główne bohaterki, cóż, stają się zabójczyniami w wyniku niefortunnych serii zdarzeń.

W główne role w serialu wcieliły się Lucy Liu, Ginnifer Goodwin i Taylor Harding. Oprócz nich na ekranie zobaczymy m.in. Alexandrę Daddario czy Jacka Davenporta.

Tutaj obejrzysz serial w Canal+ online.

nienawidzę Suzie opinie class="wp-image-1766878"
Nienawidzę Suzie czy warto obejrzeć?

Intymne zdjęcia gwiazdy wyciekły do internetu i ta afera może zagrozić jej karierze. Brzmi znajomo? Tak, przeżyliśmy już taki skandal kilka lat temu w Hollywood. Potem były kolejne, z których narodziły się ruchy takie jak #MeToo. „Nienawidzę Suzie” z Billie Piper w roli głównej (aktorka i wokalistka jest też współtwórczynią serii) to właśnie opowieść ery MeToo.

Suzie Pickles, brytyjska aktorka i piosenkarka, ma już za sobą czasy świetności. Czuje, że musi trochę podreperować swoją karierę. I nadarza się ku temu okazja – ma szansę zagrać u Disneya „podstarzałą księżniczkę”. W tym samym czasie do sieci wyciekają jej zdjęcia; na jednym z nich trzyma penisa w ustach. To będzie początek jazdy bez trzymanki, która zrujnuje jej życie. A może właśnie naprawi? Śmieszno-straszna, a czasem prowokująca do łez opowieść o kobiecie, która chce zawalczyć o swoje. Fani „Mogę cię zniszczyć” i „Fleabag” z pewnością docenią ten serial.

Tutaj obejrzysz serial w Canal+ online.

* Tekst powstał we współpracy z Canal+.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze