REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

6 tys. godzin treści na życzenie i telewizja na żywo. Użytkownicy Samsung Smart TV od dzisiaj mogą cieszyć się ofertą CANAL+ online

Filmy, programy, seriale, sport na żywo, telewizja linearna – a to jeszcze nie wszystko, co do zaoferowania ma serwis CANAL+ online. Pełnią usługi od dzisiaj mogą cieszyć się użytkownicy Samsung Smart TV.

02.06.2021
18:30
canal+ online samsung smart tv
REKLAMA

Serwisy streamingowe wyrastają nam jak grzyby po deszczu. Co chwilę pojawiają się nowe, a my i tak domagamy się kolejnych takich jak Disney Plus i wchodzący do Polski już niedługo HBO Max. Oczywiście dostęp do każdego z nich kosztuje, ale wiemy, za co płacimy i co miesiąc wygrzebujemy te parę groszy na ulubioną rozrywkę. Posiadacze urządzeń Smart TV od Samsunga od dzisiaj mają wygodny dostęp do CANAL+ online. Usługa właśnie trafiła do sklepu APPS.

REKLAMA

CANAL+ online cena i oferta

Subskrypcja CANAL+ online pozwala na wygodny i nieograniczony dostęp do nagradzanych filmów i seriali zarówno z Polski jak i reszty świata. Wystarczy kilka klików, aby móc zapoznać się m.in. z „Belfrem”, „Królem”, czy „Klangorem”. Nie ma też problemu z obejrzeniem największych kinowych hitów, inspirujących dokumentów, czy programów lifestyle'owych. Znajdzie się nawet coś dla fanów sport miłośników piłki nożnej (transmisje rozgrywek Extraklasy, Premier League), żużla (PGE Ekstraliga), czy koszykówki (NBA). Łącznie jest to ponad 6 tys. godzin treści na życzenie i treści na żywo. Wszystko to za 45 zł/msc (pierwszy miesiąc za 20 zł).

Mówimy tu o pakiecie podstawowym aprzecież można poszerzyć go o różne opcje. CANAL+ z HBO da nam dostęp do jeszcze większej liczby filmów, seriali i dokumentów za 55 zł/msc (pierwszy miesiąc za 30 zł). CANAL+ z FUN&NEWS to znowu mieszanka informacji i ambitnych (ale nie przesadzajmy) programów rozrywkowych za 65 zł/msc (pierwszy miesiąc za 45 zł), a CANAL+ z Eleven Sport to jak sama nazwa wskazuje coś dla miłośników różnego rodzaju dyscyplin sportowych za 55 zł/msc (pierwszy miesiąc za 30 zł).

Oczywiście wszystkie wymienione pakiety można ze sobą łączyć, samemu tworząc wygodną dla siebie opcję. Użytkownicy CANAL+ online, którzy już wcześniej mieli dostęp do aplikacji, wiedzą, że korzystanie z niego jest wygodne i daje mnóstwo możliwości z cofaniem programów telewizyjnych aż o osiem godzin na czele.

REKLAMA

CANAL+ online na telewizorach Samsung Smart TV

Teraz tymi wszystkimi funckjami, opcjami, programami, filmami, serialami i telewizją na żywo mogą cieszyć się wszyscy użytkownicy Samsung Smart TV. Aplikację można pobrać ze sklepu APPS (proces udostępniania aplikacji pojawił się niedawno, więc dla części użytkowników może być jeszcze niewidoczna, dlatego trzeba wtedy wyszukiwać ją ręcznie w sekcji VIDEO). Kiedy już to zrobicie, szykujcie urlop, żeby ponadrabiać wszystkie filmowe i serialowe zaległości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA