REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Serialowe nowości od Canal+. Te produkcje będą umilać grudniowe wieczory

Zima w pełni, a grudniowe wieczory można umilać sobie na przeróżne sposoby, sięgając na przykład po ulubione seriale. Na Canal + znajdziemy duży wybór ciekawych i jakże wciągających pozycji. Szczególnie polecamy przyjrzeć się takim serialom jak "Kruk". "Kryptonim Polska" oraz "Oddział dla zuchwałych".

14.12.2022
16:19
"Kruk"
REKLAMA

Grudzień to dobry miesiąc na oglądanie filmów oraz seriali. Mroźna pogoda nie sprzyja wychylaniu nosa na zewnątrz, więc właśnie w tym okresie najlepszym sprzymierzeńcem bywa ciepły napój i ulubiony serial. Canal + online przygotował nie lada gratkę dla fanów seriali, proponując smakowite nowości. Aż dwie z nich to rodzime produkcje, które obejrzymy w serwisie Canal + online.

REKLAMA

Te seriale warto obejrzeć w grudniu na Canal + online.

"Kruk. Jak tu ciemno". Premiera trzeciej odsłony polskiej produkcji miała miejsce 9 grudnia. Z kolei w Canal + online za darmo dostępny jest pierwszy sezon serialu. Więcej informacji znajdziesz tutaj, w serwisie Canal + online

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) powraca na Podlasie żeby rozwiązać najważniejszą sprawę w  jego życiu. Sprawę, w której ofiarą stał się on sam i jego rodzina. Zdeterminowany Kruk jest gotów przekroczyć wszelkie granice, żeby sprawiedliwości stało się zadość. Pytanie tylko jak daleko jest w stanie się posunąć i co lub kogo poświęci żeby dojść do prawdy. Kiedy dociera do niego, że nie może ufać dosłownie nikomu, powracają też jego demony z przeszłości. Poza Michałem Żurawskim w obsadzie znalazły się takie nazwiska jak m.in. Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Kinga Preis oraz Cezary Kosiński.

 class="wp-image-2176867"
"Kruk. Jak tu ciemno"


Kolejną, rodzimą produkcją Canal + jest "Kryptonim Polska". Wszystkie trzy odcinki produkcji będą dostępne na Canal + online od 15 grudnia. Serial z Maciejem Musiałowskim może być hitem Canal+, natomiast fabuła prezentuje się dość interesująco.

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. On to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona – aktywistka i uosobienie wszystkiego, z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? To, co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, jeden dziarski ksiądz, (nie)przypadkowy obywatel Włoch i masa osób z totalnie różnych parafii.

"Oddział dla zuchwałych" to sześcioodcinkowy serial w Canal + online, który dostępny będzie od 14 grudnia. Tytułowe SAS to brytyjskie Special Air Servce, elitarna jednostka wojskowa, która powstała podczas II Wojny Światowej, by przeprowadzać akcje za linią frontu w Afryce Północnej. Dziś SAS to elita światowych komandosów, ale ten serial opowiada właśnie o początkach tej jednostki. Oparta na książce Bena Macintyre’a fabuła mocno trzyma się faktów, ale jest przy tym fascynującą opowieścią o grupce żołnierzy, która potrafiła myśleć nieszablonowo i zmieniła współczesne myślenie o konfliktach zbrojnych. W produkcji zobaczymy m.in. Connora Swindellsa, Alfie Allena ora z Sofię Boutellę.

 class="wp-image-2175652"
"Oddział dla zuchwałych"

Jak można oglądać filmy i seriale Canal +?

Wspomniane seriale można oglądać na Canal + online, który jest serwisem streamingowym, oferującym wiele filmów i seriali na życzenie, informacje na żywo, a także sport. Po więcej informacji zapraszamy tutaj. Za dostęp do serwisu zapłacimy wygodnie w miesięcznym modelu subskrybcyjnym oraz bez długoterminowej umowy. Teraz w 6-miesięcznym zobowiązaniu filmy i seriale są za 19 zł. Z serwisu można również korzystać na wielu urządzeniach i dzielić konto z osobą towarzyszącą. Warto dodać, że dostęp do pakietu Canal+ z najlepszymi filmami, serialami i sportem kosztuje 54 złotych miesięcznie. Dodatkowo dla fanów serialowych i filmowych wrażeń przygotowany został specjalny pakiet Canal+ Seriale i Filmy, który można dostać za 29 złotych miesięcznie. Gwarantuje on dostęp do tej samej oferty co pakiet podstawowy, lecz z wyłączeniem oferty i kanałów sportowych. Warto wspomnieć, że w ofercie na sześć miesięcy dostęp do paczki seriale i filmy kosztuje tylko 19 złotych miesięcznie.

Na grudzień Canal + przygotował jeszcze kilka innych, bardzo ciekawych propozycji. Oto one:

  • "Belfast" - od 24.12. Benneth Branagh, jeden z najważniejszych brytyjskich twórców filmowych ostatnich dekad, po sześćdziesiątce zdecydował się opowiedzieć o swoim dzieciństwie. O tym właśnie jest "Belfast". To w dużej mierze autobiograficzna historia dorastania w mieście niemalże rozerwanym na pół przez nieustający konflikt między Irlandczykami.
  • "Każdy wie lepiej" - od 31.12 Żyjemy w czasach, gdy coraz częściej powstają tzw. patchworkowe rodziny. Ona i on bardzo się kochają, ale niestety spotkali się, gdy oboje mają już spory bagaż doświadczeń (a w nim m.in. poprzednich małżonków, dzieci, teściów…). To oczywiście świetny materiał na komedię i właśnie z takim tematem mistrzowsko zmierzyli się polscy twórcy.
  • "Szalony świat Louisa Waina" -od 10.12 Biografia brytyjskiego rysownika (w tej roli Benedict Cumberbatch), który zdobył wielką popularność rysując koty. Tytułowy Louis Wain to postać autentyczna – żyjący na przełomie XIX i XX wieku brytyjski artysta, który zdobył sławę i popularność dzięki swoim rysunkom kotów.
REKLAMA
 class="wp-image-2175745"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA