REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Adam Kruk powraca po raz ostatni. Mamy datę premiery serialu "Kruk. Jak tu ciemno"

Inspektor Adam Kruk powraca po raz trzeci i ostatni. Canal+ właśnie ujawnił datę premiery finałowego sezonu świetnie przyjętego przez krytyków i publiczność polskiego serialu kryminalnego "Kruk". Pierwsze dwa odcinki pojawią się już za niecały miesiąc.

08.11.2022
12:09
kruk 3 sezon canal+ premiera
REKLAMA

Canal+ ogłosił dobrą wiadomość dla wszystkich fanów podszytego fantastyką polskiego serialu kryminalnego "Kruk". Premiera 3. sezonu produkcji zbliża się wielkimi krokami i już niedługo poznamy dalsze losy inspektora Adama Kruka, muszącego po raz kolejny zmierzyć się nie tylko z trudnym śledztwem, ale również demonami własnej przeszłości.

W 3. sezonie "Kruka" zatytułowanym "Jak tu ciemno" główny bohater zrobi wszystko, aby odnaleźć zabójców swojej żony. Rodzi się więc pytanie, czy zdecyduje się działać zgodnie z prawem, czy może zechce wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Jak uda mu się pogodzić sprawy zawodowe z prywatnym życiem? Emocjonujących zwrotów akcji z pewnością nie zabraknie.

REKLAMA

Kruk. Jak tu ciemno - premiera 3. sezonu polskiego serialu

Fani serialu już od dawna czekają na informacje dotyczące premiery 3. sezonu. Canal+ zapowiadał go już dawno temu i do tej pory wiadomo było jedynie, że pojawi się jeszcze w tym roku. Dokładną datę ujawniono dopiero teraz. Pierwsze dwa odcinki nadchodzącej produkcji zadebiutują już za niecały miesiąc:

REKLAMA
Kruk. Jak tu ciemno - Canal+ online

"Kruk. Jak tu ciemno" będzie trzecią i zarazem ostatnią odsłoną serialu. Czy okaże się ona tak samo udana jak poprzednie sezony serialu? To pytanie na razie pozostaje otwarte.

"Kruk. Jak tu ciemno" zadebiutuje na Canal+ online 9 grudnia 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA