REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Poznaliśmy datę premiery nowej serii Carpool Karaoke w Apple Music i wiemy już, czego się spodziewać

Wiemy już, kiedy zadebiutuje Carpool Karaoke: The Series. Znamy też szczegóły dotyczące pierwszej produkcji wideo w ramach Apple Music.

31.05.2017
17:00
Apple Music Carpool Karaoke The Series
REKLAMA
REKLAMA

Apple Music to usługa muzyczna Apple'a, która jest naturalną ewolucją sklepu iTunes. Obecnie skupia się przede wszystkim na muzyce, ale już niedługo znacznie większą rolę będą odgrywały w niej treści wideo. Apple na poważnie wzięło się za produkcję autorskich treści, z których pierwsze pojawią się już w wakacje (chociaż pierwotnie program miał debiutować na wiosnę).

Pierwszy odcinek Carpool Karaoke: The Series zadebiutuje 8 sierpnia 2017 roku.

Carpool Karaoke: The Series to nowa produkcja własna Apple'a, która będzie bazowała na segmencie programu The Late Late Show with James Corden. Do tej części swojego programu prowadzący zapraszał gwiazdy i razem z nimi śpiewał piosenki podczas jazdy samochodem.

Do tej pory Carpool Karaoke miało 33 odcinki plus dwa wydania specjalne. James Corden zaprosił takie gwiazdy jak Justin Bieber, Rod Stewart, Lady Gaga i Madonna. Pierwszy, w którym pojawiła się Mariah Carey, został wyemitowany 25 marca 2015 roku.

Apple Music Carpool Karaoke The Series class="wp-image-86397"

Carpool Karaoke: The Series - szczegóły dotyczące nowego programu.

Program Apple'a będzie kontynuował to, co rozpoczął James Corden w swoim programie, ale najpewniej nie zastąpi segmentu z The Late Late Show. Carpool Karaoke: The Series zostanie udostępniony wyłącznie subskrybentom Apple Music. W ramach programu co wtorek będą pojawiały się gwiazdy, czyli muzycy, aktorzy, sportowcy i inni celebryci światowego formatu, w tym:

REKLAMA
  • Will Smith i James Corden;
  • Miley, Noah, Billy Ray i cała rodzina Cyrus;
  • Shakira i Trevor Noah;
  • gwiazdy Gry o tron: Sophie Turner i Maisie Williams;
  • Queen Latifah i Jada Pinkett Smith;
  • John Legend, Alicia Keys i Taraji P. Henson;
  • LeBron James i James Corden.

W ramach Carpool Karaoke: The Series goście będą wspólnie śpiewać podczas podróży autem, a także prowadzić rozmowy celem rozbawienia widzów. Producentem serialu zamówionego przez Apple'a jest telewizja CBS we współpracy z Fulwell 43. Twórcami i producentami wykonawczymi są James Corden and Ben Winston, a jako trzeci producent wykonawczy wspierać ich będzie Eric Pankowski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA