REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jak randkują celebryci? Startuje nowy program "Celebs go dating"

Programy o tematyce miłosnej wciąż mają się u nas bardzo dobrze, dlatego pojawił się kolejny. Tym razem na antenie Eska TV zadebiutuje "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw”. W formacie pojawią się tacy celebryci jak m.in. Monika Miller, Rafał Jonkisz oraz Sylwia Madeńska. Na czym będzie polegać "Celebs go dating"?

16.11.2022
11:04
Celebs go dating
REKLAMA

W polskich telewizjach nie brakuje programów o tematyce miłosnej, w których bohaterami są zwykli ludzie. "Rolnik szuka żony", "Hotel Paradise" czy "Prince Charming" to tylko niektóre z nich. Eska TV postawiła na randkowanie celebrytów. W środę, 16 listopada na antenie tej stacji zadebiutuje show "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw".

REKLAMA

Rusza "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw".

To polska edycja brytyjskiego formatu, w którym single-celebryci szukają miłości pod okiem psychologów. W programie drugiej połówki poszukiwać będą m.in. Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz, modelka i aktorka serialu "Gliniarze" Monika Miller oraz choreografka i zwyciężczyni pierwszej edycji "Love Island" - Sylwia Madeńska.

Wspierać celebrytów w ich wyborach będzie terapeutka i autorka książek o miłości Barbara Strójwąs.

Chyba każda randkująca osoba wie, że znalezienie drugiej połówki to trudne wyzwanie. Gwiazdy wcale nie mają łatwiej. „Celebs go dating” to program o ludziach, emocjach i tym, że znalezienie miłości dla każdego jest wyzwaniem. Widzowie zobaczą nie tylko zakulisowe twarze gwiazd, ale przede wszystkim to, że jako single, wszyscy borykamy się z podobnymi problemami. Dla mnie jako psychologa to fascynująca podróż do świata singli-celebrytów, który z pozoru wielu wydaje się łatwy, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zagmatwany

mówi Strójwąs w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.
Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw
REKLAMA

Nowe odcinki "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw" w każdą środę

Celebrytów singli wesprze też Marcin Mańka - psycholog, trener kompetencji miękkich, coach oraz Łukasz Darłak, dyplomowany psycholog oraz terapeuta. Lektorem komentującym poczynania celebrytów na wizji został Wiktor Brzozowski. Premierowe odcinki programu „Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” Eska TV pokaże w w środy o godz. 22.00. Premierowy odcinek widzowie zobaczą 16 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA