REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Childish Gambino opublikował dwa nowe utwory. Raper prezentuje hity na lato

Childish Gambino nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Raper opublikował właśnie dwa premierowe utwory. Summertime Magic oraz Feels Like Summer mają szanse stać się przebojami lata 2018.

11.07.2018
19:32
Childish Gambino nowe utwory lato
REKLAMA
REKLAMA

Nieśmiało można mówić o utworach pretendujących do miana hitów tego lata. Tym razem autorem najpopularniejszych piosenek wakacji może okazać się Childish Gambino. Amerykański raper udostępnił dwie nowe kompozycje, nad którymi współpracował razem z Ludwigiem Goranssonem.

Summertime Magic oraz Feels Like Summer to typowy Childish Gambino.

Oba utwory epatują spokojem, a nawet melancholią. I choć tekst do tej pierwszej piosenki z powodzeniem mógłby znaleźć się w każdym wakacyjnym hicie, który nie wymaga zbytniego skupienia, to raper jak zawsze nie zachęca do wygłupów. Artysta w zwyczajowy dla siebie sposób hipnotyzuje słuchacza, przez większość czasu powtarzając uparcie jedną frazę.

Wolniejsze tempo jest także w Feels Like Summer, ale tu nawet w tekście słyszymy prośbę, by zwolnić. W tym utworze Childish Gambino sięga po głębsze przesłanie, rapując choćby o nadziei na zmiany w świecie. Oba utwory powinny spodobać się fanom muzyka, choć Summertime Magic bliżej do tradycyjnego letniego przeboju. Feels Like Summer może jednak na dłużej zostać w głowach słuchaczy.

Być może obie piosenki znajdą się na następnym albumie Childish Gambino.

Kolejny krążek rapera spodziewany jest jeszcze w tym roku. Niewykluczone, że znalazłby się na nim także opublikowany dwa miesiące temu utwór This Is America, który z miejsca stał się wielkim hitem. Warto pamiętać, że następna płyta muzyka ma być ostatnią wydaną pod tym pseudonimem.

REKLAMA

Artysta, znany również jako Donald Glover, zapowiedział to jeszcze w zeszłym roku. Następnie chciałby poświęcić się karierze aktorskiej, w której co raz lepiej sobie radzi. Glover jest gwiazdą serialu Atlanta, który już przyniósł mu szereg nagród. W tym roku pojawił się także w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, gdzie wcielił się w Lando Calrissiana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA