REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dwie Sabriny i... 4 ciotki? Netflix pokazał klip z „Chilling Adventures of Sabrina” z telewizyjnymi Hildą i Zeldą

Premiera 4. sezonu „Chilling Adventures of Sabrina” zbliża się wielkimi krokami. Netflix podgrzewa atmosferę po fascynującym trailerze publikując klip z nadchodzącego serialu z udziałem dobrze znanych fanom „Nastoletniej czarownicy” aktorek.

11.12.2020
19:42
chilling adventures of sabrina 4 sezon netflix
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż 2020 rok możemy spisać na straty, to, o ile nie zaatakują nas kosmici, a żaby nie zaczną spadać z nieba, zakończy się on pozytywnym akcentem. Dokładnie w sylwestra na platformie Netflix ma się bowiem pojawić 4. sezon „Chilling Adventures of Sabrina”. Serwis chwilę temu postanowił podgrzać atmosferę przed premierą udostępniając trailer nadchodzącej produkcji, a teraz w sieci pojawił się klip z niej pochodzący. Co więcej, pojawiają się w nim postacie, jakich nikt nie spodziewał się zobaczyć. Zresztą przekonajcie się sami:

Osoby znające jedynie netfliksową wersję przygód Sabriny powyższy klip może zdezorientować.

Natomiast widzowie, którzy wiele lat temu śledzili losy Sabriny Spellman w „Sabrinie. Nastoletniej czarownicy”, oglądając go poczują dreszczyk nostalgicznego podniecenia. Aktorki pojawiające się w wideo wcielały się w ciotki tytułowej bohaterki we wspomnianym serialu.

Zarówno w wersji komiksowej jak i serialowej „Chilling Adventures of Sabrina” jest horrorową reimaginacją przygód nieco nierozgarniętej nastolatki, która odkrywa, że jest czarownicą zaprezentowanych właśnie w „Sabrinie. Nastoletniej czarownicy”. W telewizyjnym pierwowzorze w tytułową bohaterkę wcielała się Melissa Joan Hart, a jej ciotki kreowały Caroline Rhea (Hilda) i Beth Broderick (Zelda). Aktorki powracają więc do swoich kultowych ról.

Jak widać w powyższym wideo nie jest to zmiana na stałe, a tylko żarcik i oczko do fanów puszczone przez Roberto Aguirre-Sacasę.

REKLAMA

Hildę i Zeldę wciąż grają Lucy Davis i Miranda Otto. 4. sezon „Chilling Adventures of Sabrina” nie będzie różnił się klimatem od poprzednich odsłon serialu. Twórcy wciąż mają zamiar serwować nam opowieść grozy i jak już wiemy, pojawią się w niej koszmary rodem z prozy H.P. Lovecrafta. Powyższy klip (jak i fakt, że w produkcji zobaczymy dwie Sabriny) udowadnia również, że wciąż będą eksperymentować z proponowaną przez siebie formą i otrzymamy niezły gatunkowy odlot.

Dotychczasowe odcinki „Chilling Adventures of Sabrina” obejrzycie na Netfliksie. Premiera 4. sezonu już 31 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA