REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nastoletnia czarownica powraca! Netflix ujawnił datę premiery i pokazał zapowiedź 4. sezonu „Sabriny”

Znamy już datę premiery 4. sezonu „Chilling Adventures of Sabrina”. Netflix pokazał również teaser finałowej odsłony serialu.

26.10.2020
16:34
chilling Adventures of Sabrina sezon 4 premiera netflix teaser
REKLAMA
REKLAMA

Dobra wiadomość dla fanów przygód nastoletniej czarownicy: 4. sezon serialu „Chilling Adventures of Sabrina” zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym roku. Serwis pokazał również zapowiedź finałowego sezonu.

„Chilling Adventures of Sabrina”: kiedy premiera 4. sezonu?

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi opublikowanej na kanale YouTube Netfliksa, 4. sezon serialu „Chilling Adventures of Sabrina” pojawi się w serwisie tuż przed Nowy Rokiem — dokładnie 31 grudnia 2020 roku. Netflix pokazał również teaser zapowiadający 4. sezon:

To już koniec serialu o Sabrinie?

REKLAMA

Jak zapowiedzieli jakiś czas temu twórcy tytułu, zaplanowany na końcówkę grudnia 4. sezon ma być zarazem ostatnią odsłoną serialu o nastoletniej czarownicy. Na wieść o tym, fani produkcji zaczęli masowo protestować — petycję w sprawie wydłużenia serii podpisało już ponad 200 tys. internautów. Czy to przekona twórców do tego, by faktycznie dać Sabrinie kolejną szansę? Tego jeszcze nie wiemy, a 4. sezon rzeczywiście jest zapowiadany jako finał produkcji. I to prawdopodobnie od jego zakończenia w dużej mierze będzie zależało to, czy twórcy podejmą się pracy nad kolejną odsłoną „Chilling Adventures of Sabrina”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA