REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chris Evans broni syna w trailerze „Defending Jacob”. Zobacz pierwszy zwiastun serialu kryminalnym od Apple TV+

W pierwszym zwiastunie „Defending Jacob” możemy zobaczyć jak postać grana przez Chrisa Evansa radzi sobie z oskarżeniem nastoletniego syna o morderstwo. Serial zadebiutuje na platformie już w kwietniu.

26.03.2020
9:35
defending jacob trailer apple
REKLAMA
REKLAMA

W „Avengers: Endgame” Chris Evans przekazał swoją tarczę Kapitana Ameryki Samowi Wilsonowi granemu przez Anthony’ego Mackie’ego. Aktor wcielał się w Sama Rogersa przez wiele lat i z tej roli jest najbardziej znany. Teraz będziemy mogli go oglądać jako ojca walczącego o udowodnienie niewinności swojego syna w nowym serialu Apple TV+. „Defending Jacob” już niedługo pojawi się na platformie VOD.

Jest to adaptacja bestsellera Williama Landaya pod tym samym tytułem. Opowieść skupia się na losach pewnej rodziny. 14-letni Jacob zostaje oskarżony o morderstwo i zapiera się, że go nie popełnił. Jego rodzice pomagają mu przetrwać ten trudny czas i próbują pomóc w udowodnieniu niewinności. Jak wynika z poniższego trailera, ojciec zrobi wszystko, aby oczyścić swojego potomka z zarzutów.

Chris Evans nie tylko pojawia się na ekranie, ale jest również producentem wykonawczym.

W obsadzie serialu zobaczymy same gwiazdy. Występują tu m.in. Michelle Dockery, J.K. Simmonsa, Cherry Jones, Pablo Schreibera, Betty Gabriel czy Jaedena Martella. Ten ostatni pojawił się już u boku Evensa w „Na noże” Riana Johnsona.

REKLAMA

„Defending Jacob” to kolejna produkcja oryginalna Apple TV+. Na platformie można już oglądać „The Morning Show”, „See”, „Dickinson”, „For All Mankind” czy „Amazing Stories”. Serial z Chrisem Evansem dołączy do nich już w przyszłym miesiącu.

Premiera „Defending Jacob” już 24 kwietnia 2020 roku na Apple TV+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA