REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Avengers wspierają 6-latka, który uratował życie siostrze. Chris Evans wysłał mu tarczę Kapitana Ameryki

Bohaterstwo potrafi przyjmować najróżniejsze formy i pojawiać się nawet u najmniejszych z nas. Udowodnił to 6-letni Bridger, który stanął na drodze atakującego psa i uratował w ten sposób siostrę. Wsparcie chłopca zadeklarowało wiele gwiazd Hollywood, w tym członkowie filmowych Avengers. Szczególne wrażenie prezentem zrobił Chris Evans.

16.07.2020
17:05
chris evans kapitan ameryka
REKLAMA
REKLAMA

Wielu fanów superbohaterskich historii zapomina często, że za całą tą efektowną otoczką i milionami dolarów wydanymi na imponujące sceny akcji, kryje się znacznie skromniejsze, ale wciąż bardzo żywe przesłanie o wartości odwagi w naszym życiu. Nie ma wątpliwości, że prawdziwe znaczenie opowieści z serii MCU zostało doskonale zrozumiane przez 6-letniego Bridgera Walkera z Wyoming w Stanach Zjednoczonych. W czwartek, 9 lipca on i jego o dwa lata młodsza siostra zostali zaatakowani przez groźnego psa. Zwierzę natarło w stronę dziewczynki, ale jej brat stanął mu na drodze.

Bridger wyszedł z tego spotkania z poważnymi obrażeniami od ugryzień, ale zdołał po pierwszym ataku uciec z siostrą w bezpieczne miejsce. Sprawę postanowiła rozgłosić publicznie ciotka chłopca o imieniu Nicole Noel Walker. Kobieta podkreśliła, że 6-letni fan produkcji opowiadających o drużynie Avengers zapytany przez ojca o powody swojego zachowania miał odpowiedzieć:

Pomyślałem, że jeśli ktoś miał umrzeć, to lepiej, żebym to był ja.

Zapoczątkowana przez Walker akcja wsparcia młodego bohatera odniosła sukces, bo szybko zaangażowali się w nią członkowie Avengers i inny superbohaterowie.

Jak podaje portal Deadline, wsparcie rodzinie w różnej formie zadeklarowali Tom Holland, Mark Ruffalo i reżyserski duet Joe i Anthony'ego Russo. Pomoc rodzinie Walkerów obiecali także Hugh Jackman (Wolverine), Anne Hathaway (Catwoman), Zachary Levi (Shazam) i Robbie Amell (Firestorm z serialu „Flash”). Największe wrażenie na internautach zrobił jednak Kapitan Ameryka, który nagrał dla Bridgera Walkera specjalne wideo.

Chris Evans pochwalił postawę 6-latka i zapowiedział, że wyśle mu autentyczną tarczę Kapitana Ameryki.

A to będzie tylko jeden z wielu prezentów, jakie chłopak otrzyma w najbliższym czasie, bo oprócz hollywoodzkich gwiazd ze wsparciem i pozytywnymi słowami ruszyli też zwykli Amerykanie. Pochwały pod adresem Bridgera zdecydowanie mu się jednak należą, bo młody Walker okupił swoje bohaterstwo trwającą dwie godziny operacją i aż dziewięćdziesięcioma szwami.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA