REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chris Evans: to koniec z Kapitanem Ameryką. Też Chris Evans: nigdy nie mów nigdy

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, serwis Deadline donosi, że Chris Evans rozważa powrót do roli Kapitana Ameryki po tym, jak pożegnał się z nią w filmie „Avengers: Koniec gry”. Aktor ma być w trakcie negocjacji ze studiem MCU.

14.01.2021
20:45
chris evans kapitan ameryka mcu
REKLAMA
REKLAMA

Choć jeszcze w maju 2020 roku Chris Evans zarzekał się, że skończył przygodę z Kapitanem Ameryką, to zaledwie dwa miesiące później mówił, że tęskni za marvelowskim uniwersum. Czy ta nostalgia będzie mieć jakieś przełożenie na rzeczywistość? Niewykluczone. Jak informuje branżowy serwis Deadline, między aktorem a studiem MCU mają trwać negocjacje w sprawie jego powrotu do roli superbohatera.

Evans wróci jako Kapitan Ameryka, ale na solowy film nie ma co liczyć

Według źródeł portalu Deadline Evans albo już to zrobił, albo jest o krok od podpisania umowy z Marvel Cinematic Universe, w ramach której ponownie miałby pojawić się na ekranie w stroju Kapitana Ameryki.

Jak donosi serwis, najprawdopodobniej nie będzie to kolejna samodzielna historia Steve'a Rogersa, ale raczej coś w rodzaju rozbudowanego występu „gościnnego” — na podobnej zasadzie jak Iron Man pojawiający się „Wojnie bohaterów" i filmie „Spider-Man: Homecoming". Chris Evans pojawił się aż w siedmiu produkcjach spod szyldu MCU i najwyraźniej nie powiedział w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa. Na razie Marvel nie odniósł się do ustaleń portalu Deadline.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA