REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kapitan Ameryka pokazał, jak gasić pożary w social mediach. Chris Evans przypadkiem udostępnił nagie zdjęcie

Fani obserwujący instagramowe konto Chrisa Evansa mogli doznać wczoraj niemałego szoku — aktor niechcący udostępnił w stories swoje nagie zdjęcia. Jednak ze sposobu, w jaki wybrnął z wpadki, byłby dumny sam Kapitan Ameryka.

15.09.2020
14:05
chris evans instagram twitter kryzys wizerunkowy kapitan ameryka wybory USA 2020
REKLAMA
REKLAMA

Twittera w ostatnich dniach zdominowały dwie kwestie — robiący gigantyczną furorę hasztag #RIPJKRowling, który pojawił się w odpowiedzi na kontrowersyjne doniesienia na temat nowej książki autorki „Harry’ego Pottera”, oraz… „nudesy” Chrisa Evansa. 

Okazało się, że aktor w weekend niechcący udostępnił w relacji na Instagamie zdjęcia, na których pokazuje znacznie więcej, niż ustawa przewiduje. Na reakcję fandomu Marvela nie trzeba było długo czekać. O incydencie wypowiedzieli się też  m.in. Mark Ruffalo i brat aktora, Scott Evans:

Chris Evans: „skoro już przyciągnąłem waszą uwagę...”

Sam zainteresowany odniósł się do sprawy dopiero w poniedziałek. I zrobił to w stylu, którego nie powstydziłby się sam Kapitan Ameryka:

Skoro już przyciągnąłem waszą uwagę... to GŁOSUJCIE 3 listopada!!!

— napisał na Twitterze Chris Evans, wykorzystując tym samym zamieszanie wokół jego osoby, by zachęcić rodaków do udziału w zbliżających się w USA wyborach prezydenckich.

Reakcje fanów na wpis aktora nie pozostawiają wątpliwości — Evans udowodnił, że ma do siebie mnóstwo dystansu i że każda okazja (nawet ta potencjalnie beznadziejna i zagrażająca naszemu wizerunkowi) jest dobra, by wykazać się obywatelską postawą:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA