REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Piosenkarka oskarża aktora grającego Mr. Biga w "Seksie w wielkim mieście" o napaść seksualną

Chris Noth, najbardziej znany z roli Mr. Biga z "Seksu w wielkim mieście", został oskarżony o napaść seksualną niedługo po premierze "I tak po prostu..." rebootu kultowego serialu. Z czasem zaczęły się ujawniać jego kolejne ofiary. W tym miesiącu już czwarta kobieta wyznała, że aktor zachowywał się wobec niej niewłaściwie i miał jej grozić zniszczeniem kariery.

24.12.2021
9:09
chris noth molestowanie seks w wielkim mieście gwałt
REKLAMA

Chris Noth, czyli Mr. Big z "Seksu w wielkim mieście", ma nie lada kłopoty. Pojawiły się wobec niego oskarżenia o molestowanie seksualne. Kolejne. I kolejne. I kolejne. W ciągu zaledwie jednego tygodnia wypływały doniesienia na temat jego niewłaściwego zachowania wobec kobiet.

Wszystko zaczęło się zaraz po premierze "I tak po prostu...". Powróciła w nim Carrie Bradshaw i część jej przyjaciółek z "Seksu w wielkim mieście" a także Mr. Big. Chwilę potem, jak Chris Noth pojawił się także w swojej roli ukochanego głównej bohaterki, dwie kobiety wyznały anonimowo, że przy różnych okazjach je napastował.

REKLAMA

Chris Noth - kolejne oskarżenia o napaści seksualne

Niedługo po oskarżeniu, które pojawiło się w The Hollywood Reporter, aktor na łamach portalu wydał oświadczenie w tej sprawie. Zaznaczył w nim, że chociaż spotkał się z wymienionymi kobietami, to nie doszło do żadnych działań wbrew ich woli. Nie minęło jednak wiele czasu i pojawiła się kolejna ofiara, która na łamach prasy oskarżyła Chrisa Notha o molestowanie.

Jak podaje Variety na dzień dzisiejszy już łącznie pięć kobiet wyznało, że padły ofiarami niewłaściwych zachowań seksualnych ze strony Chrisa Notha. Ostatnią osobą, która oskarżyła aktora o wykorzystanie seksualne, jest piosenkarka i autorka tekstów Lisa Gentile.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Lisa Gentile wyznała, że do zdarzenia doszło w 2002 roku. Po raz pierwszy poznała Chrisa Notha cztery lata wcześniej i po jakimś czasie stali się przyjaciółmi. Pewnego dnia aktor zaproponował, że odwiezie ją do domu, po czym zapytał, czy może na chwilę do niej wejść. Gdy kobieta zgodziła się i weszli do jej mieszkania mężczyzna od razu zaczął ją całować.

Chris Noth - piosenkarka twierdzi, że aktor ją molestował

REKLAMA

Lisa Gentile szybko poczuła się niekomfortowo zachowaniem aktora. Chris Noth masował jej piersi i zmusił ją do podniesienia mu koszuli, a potem prowadził jej ręce w stronę swojego penisa. W końcu kobiecie udało się go odepchnąć i krzyknąć, że nie życzy sobie takiego zachowania. Ten zwyzywał ją od kokietek, po czym opuścił jej mieszkanie. Na drugi dzień Chris Noth zadzwonił do niej i zagroził, że jeśli komuś powie o tym, co zaszło, on zniszczy jej karierę. Aktor był już wtedy osobą liczącą się w Hollywood. Był gwiazdą "Prawa i porządku", a "Seks w wielkim mieście" był globalnym fenomenem. Dlatego piosenkarka milczała aż do tej pory.

Chris Noth na razie nie odniósł się do zarzutów Lisy Gentile. Do tej pory zaprzeczał wszelkim doniesieniom na temat swojego niewłaściwego zachowania wobec kobiet.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA