REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Chyłka - Kasacja” od dzisiaj na Player.pl. Nowy sezon serialu debiutuje dwoma odcinkami

Remigiusz Mróz cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich czytelników, a serial na podstawie jego najsłynniejszej serii również święcił triumfy. Dlatego produkcja poświęcona Joannie Chyłce doczekała się 2. sezonu. „Chyłka - Kasacja” właśnie trafiła z dwoma odcinkami na platformę Player.pl.

15.11.2019
16:53
chyłka kasacja player
REKLAMA
REKLAMA

Chyłka - Zaginięcie” okazała się hitem na miarę popularności autora oryginalnej powieściowej serii. Produkcja może się pochwalić najwyższą oglądalnością spośród wszystkich seriali TVN-u przygotowywanych na platformę Player.pl. Powstanie kolejnego sezonu było więc kwestią czasu. W międzyczasie bezwzględna prawniczka pokazała się jeszcze w ogólnopolskiej telewizji, a teraz przyszedł czas na jej powrót do serwisu VOD.

Nowy sezon serii został zatytułowany „Chyłka - Kasacja” i właśnie zadebiutował na Player.pl z dwoma pierwszymi odcinkami.

Co ciekawe, twórcy adaptacji odwrócili kolejność serii Mroza. Premierowy sezon oparto na drugim tomie zatytułowanym „Zaginięcie”, a nowe odcinki opowiedzą historię spotkania Chyłki z oskarżonym o podwójne zabójstwo Piotrem Langerem Juniorem, którą Remigiusz Mróz opowiedział w swojej pierwszej książce z tą bohaterką. Sprawa wydaje się banalnie prosta - oskarżony spędził bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar.

Czy pracująca dla korporacji Żelazny & McVay prawniczka zdoła rozwiązać zagadkę kryjącą się za tą nietypową sprawą? Użytkownicy platformy Player.pl poznają odpowiedź na to pytanie już w najbliższych kilku tygodniach. W 2. sezonie serialu w roli głównej ponownie zobaczymy Małgorzatę Cielecką, a na ekranie towarzyszyć będą jej m.in. Jakub Gierszał, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski oraz Tomasz Schuchardt.

REKLAMA

Polska platforma VOD jest dostępna w wersji na przeglądarki, a także za pomocą aplikacji mobile i na Smart TV. Część produkcji jest na niej dostępna za darmo z reklamami, ale niektóre wymagają wykupu abonamentu. Nowy sezon popularnej serii o Chyłce będzie dostępny w jakości 4K. Więcej na temat dostępnych w naszym kraju serwisów streamingowych przeczytacie w tekście porównującym najciekawsze ofert płatnego VOD. Pierwszy epizod serialu jest dostępny za darmo, ale kolejny wymaga założenia konta.

Premierowy odcinek „Chyłka - Kasacja” znajdziecie w serwisie Player.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA