REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Ciche miejsce 2” najlepszym horrorem od lat? Pierwsze reakcje na sequel popularnego filmu są entuzjastyczne

„Ciche miejsce” to jeden z najpopularniejszych horrorów ostatnich lat. Film Johna Krasinskiego zarobił aż 340 mln dol. w światowym box office i doczekał się świetnych ocen od krytyków. Cześć ekspertów wątpiła jednak, czy taki wynik uda się powtórzyć. Pierwsze reakcje na „Ciche miejsce 2” pokazują, że jest na to olbrzymia szansa.

06.03.2020
21:57
ciche miejsce 2 pierwsze reakcje
REKLAMA
REKLAMA

Tegoroczna wiosna przyniesie do światowych kin mnóstwo interesujących produkcji. A spośród nich wszystkich jedną z najbardziej wyczekiwanych jest sequel „Cichego miejsca”. Kontynuacja popularnej produkcji z 2018 roku opowie dalsze losy rodziny Abbottów, której członkowie starają się przetrwać w świecie zniszczonym przez nadejście przerażających potworów.

Pierwsze opublikowane zwiastuny „Cichego miejsca 2” (znajdziecie je TUTAJ i TUTAJ) zapowiadały niezwykle emocjonującą historię, w której nie zabraknie momentów wielkiego suspensu. Wydaje się, że jak rzadko trailery bynajmniej nie kłamały. A przynajmniej taki wniosek można wysunąć po sprawdzeniu pierwszych reakcji przedstawicieli amerykańskich mediów.

„Ciche miejsce 2” podobno jest zaskakującym sequelem, który w interesujący sposób poszerza stworzony w 1. filmie świat.

Nie brakuje licznych pochwał pod adresem reżysera Johna Krasinskiego, który podobno w najnowszej produkcji przerósł samego siebie. Padają nawet nawet porównania do Stevena Spielberga i jego umiejętności tworzenia suspensu za pomocą montażu. Część dziennikarzy wyróżnia też poszczególnych aktorów i aktorki (najczęściej Cilliana Murphy'ego oraz Millicent Simmonds).

Fani 1. części z pewnością ucieszą się z doniesień, że „Ciche miejsce 2” zapowiada się na sequel idealny, taki który rozbudowuje wszystko to, co zostało pokazane wcześniej. I jednocześnie próbuje znaleźć nowe sposoby na budowanie suspensu i straszenie widzów. Bo każdy horror powinien być ponad wszystko przerażający. A (jeśli wierzyć zagranicznym mediom) właśnie takie jest „Ciche miejsce 2”.

Nowy film Johna Krasinskiego trafi do polskich kin 20 marca.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA