REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ciri zagra reprezentantka mniejszości etnicznej? Tak, jeśli właśnie wyciekło ogłoszenie z castingu Wiedźmina

Ciri może zagrać reprezentantka mniejszości etnicznej. Możliwe, że właśnie wyciekło ogłoszenie z castingu do serialu Wiedźmin.

07.09.2018
22:19
ciri wiedzmin
REKLAMA
REKLAMA

W mijającym właśnie tygodniu Wiedźmin od Netfliksa był jednym z najgorętszych tematów. Wszystko za sprawą oficjalnej informacji o tym, że Henry Cavill wcieli się w tytułowego bohatera. Wygląda na to, że szał na serial na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego szybko się nie zakończy.

Użytkownik Reddita odnalazł ogłoszenie, które sugeruje, iż Netflix poszukuje właśnie kandydatki do roli Ciri. Czytamy w nim, że poszukiwana jest dziewczynka w wieku od 15-16 lat, która może grać 13-14-latkę. Co ciekawe, w ogłoszeniu pojawia się również określenie BAME, które oznacza reprezentanta mniejszości etnicznej.

Następnie w ogłoszeniu czytamy krótki opis i charakterystykę postaci.

Trzeba przyznać, że jest ona dość szczegółowa, bo pojawia się tam nie tylko imię jej babci, ale także jej legendarnej przodkini, czyli Lary Dorren. Omówieni są również Geralt i Yennefer – w ich przypadku warto podkreślić, że ogłoszenie jasno sugeruje nam, iż wiedźmin i czarodziejka będą stanowić rodzinę dla osieroconej księżniczki.

Pojawiają się również informacje związane z samym serialem. Między innymi to, że serial będzie kręcony w Budapeszcie – co już wiemy. Ciekawe jest, że podano również, kiedy Wiedźmin będzie kręcony. Według tego ogłoszenia zdjęcia mają zacząć się 18 października tego roku i zakończyć w maju 2019.

Ogłoszenie z powyższymi rewelacjami zostało znalezione przez użytkownika Reddita na stronie National Youth Theatre, organizacji, która zajmuje się nauczaniem i przygotowywaniem do zawodu aktora.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy powyższe informacje są prawdziwe. Faktem jest jednak, iż e-mail podany w ogłoszeniu można znaleźć na stronie Sophie Holland, której firma castingowa zajmuje się właśnie szukaniem aktorów do Wiedźmina od Netfliksa. Zwraca również uwagę, że samo ogłoszenie jest wyjątkowo szczegółowe.

Co budzi jednak wątpliwości to fakt, że poza datą i samymi informacjami o tym, jakiej aktorki się poszukuje, większość informacji można z łatwością odnaleźć w sieci. Co również jest dziwne, w zapisie dotyczącym wieku, mówi się, iż aktorka powinna mieć 15-16, a później pojawia się informacja, że wiek nie powinien przekroczyć 18 lat. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że doniesienia medialne mówiły, iż zdjęcia rozpocząć się mają w listopadzie. Tu pojawia się październik i trzeba przyznać, że jeśli casting jeszcze trwa, to zostało im bardzo mało czasu.

REKLAMA

Tu możecie zobaczyć pełną treść ogłoszenia:

The Witcher [Confidential]

THE WITCHER for Netflix
Overall shoot dates: 18th October 2018 - end May 2019
Location: Budapest

CIRI
LEAD ROLE. OPTIONS REQUIRED
Cirilla. The Lion Cub of Cintra

Looking for a 16 or 15 year old BAME girl who can play down to 13/14.  Must not be older than 18 years old.

Resilient, Relentless, Brazen, Growing.

CIRI can often be found rough-housing with the Palace hands instead of sitting in finery at the knee of the QUEEN CALANTHE, her grandmother. That is, until Cintra is massacred by the Nilfgaardians and CIRI is orphaned, left to traverse THE CONTINENT, alone.  She doesn’t know it yet, but she’s a direct descendent of LARA DORREN, an Elven Mage – which is why everyone in our series is after her. We follow CIRI as she evades her captors, and in the meantime, discovers her magical talents, her dark side, and the role she is to play in the coming apocalypse.  We are looking for an extraordinary young talent to lead this series. She should be brave hearted and MUST have something truly special about her.

The Witcher an 8 x one hour, fantasy drama for Netflix created by Lauren Schmidt Hissrich (The West Wing, The Defenders, Daredevil) and based on the book series of the same name by Andrzej Sapkowski.

GERALT, a genetically enhanced monster hunter, struggles to find his place in a world where people often prove more wicked than beasts.

GERALT's story entwines with CIRI, an orphaned young girl who wants to find a family & YENNEFER, a powerful sorceress whose beauty and talent come at cost.

Bound together by destiny, often against their will, the three must navigate THE CONTINENT together. And Geralt and Yennefer reliaze that they must protect this girl - who might just destroy the world. Need we say more?

If you fit the bill, please submit a headshot and CV to sophiehollandcast@gmail.com with the subject line 'NYT The Witcher' asap

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA