REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Aktorka z „Chilling Adventures of Sabrina” w horrorze „Cisza” od Netfliksa

Horrory cieszą się olbrzymią popularnością na Netfliksie. Firma niedawno chwaliła się wysoką oglądalnością „Nie otwieraj oczu”, a już ma w kolejce kolejny hit. „Cisza” opowie o pladze potworów, która spadła na naszą planetę. Produkcja doczekała się zwiastuna i daty premiery.

29.03.2019
19:04
cisza netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Filmy grozy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów zarówno w kinie, jak i na platformach VOD. Od pewnego czasu wiadomo, że kinowa wiosna pełna będzie godnych obejrzenia horrorów, ale również Netflix przygotował kilka tego typu nowości. Można założyć, że jedną z najważniejszych w najbliższych miesiącach będzie „Cisza”.

Nowy film Johna R. Leonettiego (autora zdjęć do „Obecności” i reżysera pierwszego spin-offu o Annabelle) opowie historię, która brzmi bardzo znajomo. Ziemia została opanowana przez epidemię latających potworów z piekła rodem. Monstra polują za pomocą doskonałego słuchu, więc szybko opanowują większe skupiska miejskie. Ludzkość zaczyna nierówną walkę o przetrwanie. Udaje się to nielicznym, ale nawet oni nie są do końca bezpieczni. Wszystko dlatego, że coraz więcej osób zaczyna pogrążać się w ciemności i szaleństwie.

Cisza - zwiastun:

„Cisza” pod wieloma względami przypomina inne horrory o przetrwaniu w ekstremalnych warunkach, które ostatnio cieszyły się olbrzymią popularnością. Chodzi oczywiście o „Ciche miejsce” i „Nie otwieraj oczu”. Powieść, na podstawie której stworzono scenariusz nowego filmu Netfliksa powstała zanim ktokolwiek w ogóle myślał o realizacji tych produkcji. A dokładnie mówiąc w 2015 roku. Napisał ją Brytyjczyk Tim Lebbon.

REKLAMA

W obsadzie „Ciszy” znaleźli się Stanley Tucci, Miranda Otto, John Corbett, a także znana przede wszystkim z „Chilling Adventures of Sabrina” Kiernan Shipka. Młoda aktorka wcieli się w 16-letnią Ally Andrews, która w wyniku wypadku straciła słuch. Rodzina Ally po atakach grupy potworów znajduje schronienie w małej chacie na uboczu. Nie wiedzą jednak, że w tym miejscu działa mroczny kult, który będzie chciał wykorzystać dziewczynę i jej rzekome zdolności.

„Cisza” zadebiutuje na Netfliksie już 10 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA