REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Twój Simon, Pablo Escobar i randka szefów - co obejrzeć w ten weekend?

Od dwóch dni w rozrywce niepodzielnie rządzi mundial. Warto jednak znaleźć także czas na film czy serial. A nowości jak zwykle nie brakuje.

16.06.2018
9:00
Co obejrzeć w weekend 15 czerwca
REKLAMA
REKLAMA

Większość stacji telewizyjnych nawet nie próbuje konkurować z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Jednak kina i serwisy streamingowe podejmują rękawicę i próbują dostarczyć nam filmowo-serialowej rozrywki. Warto więc zapoznać się z ich propozycjami i dać szansę którejś z nich.

Najlepsze filmy, seriale i programy - co obejrzeć w ten weekend?

Twój Simon

Ekranizacja powieści Becky Abertalli z Nickiem Robinsonem i Katherine Langford w rolach głównych. 17-letni Simon, tak jak każdy jego rówieśnik, chce poznać samego siebie i przeżyć pierwsze wielkie uczucie. Problem w tym, że nikomu nie zdradził jeszcze, że jest gejem. Pewnego dnia poznaje w sieci tajemniczego chłopaka, w którym od razu się zakochuje. Jak się okazuje, obiekt uczuć to kolega z klasy Simona. Bohater nie ma jednak pojęcia, który z widzianych codziennie uczniów to jego internetowy znajomy.

Film Grega Berlantiego można oglądać w kinach.

Filmowa historia jednego z największych baronów narkotykowych w historii. Pablo Escobar to niesamowicie bogaty szef kartelu z Medellin. Pewnego dnia poznaje dziennikarkę Virginię Vallejo, do której miłość odmienia kokainowego bossa. Reporterka rozdarta jest pomiędzy różnymi uczuciami, jak w tytule. Z jednej strony bezwzględnie rozprawia się ze swoimi przeciwnikami, a z drugiej dba o poprawę życia najbiedniejszych mieszkańców miasta. Mimo przeciwności dwójka trwa przy sobie.

Film Fernando Leona de Aranoi można oglądać w kinach.

Dziewczyny nad wyraz – 2. sezon

Nowa odsłona serialu inspirowanego pracą redakcji Cosmopolitan i jej szefowej, Joanny Coles. Jane, Sutton i Kat pracują w magazynie dla kobiet Scarlet. Przyjaciółki zmagają się nie tylko z wyzwaniami dziennikarskimi, ale także niecodzienną codziennością Nowego Jorku. Na ekranie moda, miłość i seks tworzą wybuchową mieszankę, która dostarczy wzruszeń i uśmiechu.

Dwa premierowe odcinki można obejrzeć na Showmaksie.

Swatamy swoich szefów

Film komediowy od reżyserki odpowiedzialnej za odcinki Biura, Współczesnej rodziny czy GLOW. Fabuła zapowiada niezłą odtrutkę na cały tydzień ciężkiej pracy. Harper i Duncan zarabiają na życie, czy raczej zgarniają marne grosze, jako przepracowani asystenci. Jednak wypłata czy obowiązki nie są takim utrapieniem, jak ich przełożeni. Pewnego dnia bohaterowie wpadają na znakomity pomysł poradzenia sobie z kłopotami – umawiają swoich szefów na randkę.

Film Claire Scanlon jest już dostępny na Netfliksie.

Specjalny, 13. odcinek aktualnego sezonu Ucha Prezesa. Polityczna satyra nie nudzi się nawet tyle miesięcy od premiery, a ekipa zawsze w zabawny sposób potrafi skomentować niedawne wydarzenia z kraju. Tym razem nie będzie inaczej. I choć Robert Górski i spółka przymierzają się do końca tej serii, to na finał zostawili jeszcze kilka żartów. Tym razem będzie o stanie zdrowia Prezesa, rodzicach dzieci z niepełnosprawnością i paskach Telewizji Publicznej.

Odcinek specjalny dostępny jest wyłącznie na Showmaksie.

REKLAMA

A co poza tym?

Na Showmaksie znajdziemy nowe odcinki Opowieści podręcznej oraz Cloak & Dagger, a na HBO GO Sukcesji i Westworld. W sobotę o 20:00 na CANAL+ Film można obejrzeć film Logan: Wolverine, a o 21:00 na CANAL+ emitowany będzie John Wick 2. O tej samej porze TVN Fabuła wyświetli Królewnę Śnieżkę i Łowcę. Z kolei niedzielny wieczór upłynie pod znakiem DC; o 18:40 TVN Fabuła proponuje Green Lantern, a HBO o 20:10 Legion samobójców.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA