REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Boże Ciało“, „El Camino: Film Breaking Bad“, „Zabawa w pochowanego“ – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Jesień w pełni. Spadające liście z drzew są idealną oznaką, że warto posiedzieć w domu przed telewizorem bądź laptopem, oglądając ciekawe propozycje stacji telewizyjnych i platform VOD. Można też wybrać się do kina, aby obejrzeć jedną z ciekawych premier. 

12.10.2019
9:00
El Camino: Film Breaking Bad - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Podpowiadamy, które z premier tego tygodnia warto obejrzeć w pierwszej kolejności.

Polski kandydat do Oscarowej nominacji. Opowieść o młodym chłopaku, który po wyjściu z zakładu poprawczego, w wyniku zaskakującego splotu wydarzeń zaczyna udawać księdza. Sprawa rozpoczyna się niewinnie, ale potem wszystko nabiera zaskakującego wymiaru. Intrygująca, personalna opowieść o sile wiary i dzisiejszym społeczeństwie. Produkcja prezentowana podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Zdobywca nagrody publiczności Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Film już w kinach.

Film wieńczący historię Jessego Pinkmana, bohatera głośnego serialu „Breaking Bad“. Produkcja rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z dramatycznego finału. Opowiada o tym, co przydarzyło się Jessemu po tym jak rozstał się z Waltem i wsiadł do Chevroleta El Camino, odjeżdżając w siną dal.

Film dostępny na platformie Netflix.

Ślicznotki

Jennifer Lopez i Constance Wu jako para striptizerek, które postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Wymyślają nietypowy sposób na zarabianie pieniędzy. Sprawa oscyluje na granicy prawa, a kobiety zaczynają podejmować coraz bardziej ryzykowne kroki. Przewrotna opowieść o determinacji i niebezpieczeństwach zachłyśnięcia się żądzą pieniądza.

Film już w kinach.

Zabawa w pochowanego

Podczas ślubu swoich dzieci, rodzina pana młodego wymyśla nietypową grę, która nabiera groźnego obrotu. Nietypowa zabawa w chowanego przeradza się bowiem w grę na śmierć i życie, w której każdy uczestnik próbuje uciec przed pozostałymi. Ciekawa mieszanka komedii i horroru.

Film już w kinach.

Wojna o prąd

Opowieść o rywalizacji Thomasa Eddisona, Nikoli Tesli oraz George’a Whaterhouse’a, która miała zmienić bieg historii. Starcie wielkich umysłów ukazane jest w filmie z rozmachem i werwą. W obsadzie m.in. Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicolas Hoult.

Film już w kinach.

Ona

Gdy Joaquin Phoenix urzeka widzów swoją wyśmienitą rolą w „Jokerze”, przypomnijmy sobie jego inną doskonałą rolę. W oscarowym dramacie „Ona” Phoenix gra samotnego mężczyznę, który zakochuje się w głosie systemu operacyjnego swojej komórki. Niezwykła urokliwa opowieść.

Film dostępny na platformie HBO GO.

Tłumacz

Oparta na faktach opowieść o profesorze literatury rosyjskiej, który zostaje oddelegowany do pomocy grupie dzieci, które zostały wysłane na Kubę w ramach leczenia po wybuchu reaktora jądrowego w Czarnobylu. Mężczyzna z innego świata musi poradzić sobie nagle z trudnym zadaniem pomocy poszkodowanym.

Film dostępny na platformie HBO GO od 13 października.

Escape Room

Grupa nieznajomych zachęcona wysoką wygraną bierze udział w nietypowej grze w pokoju zagadek. Szybko jednak okaże się, że gra jest bardziej krwiożercza niż pierwotnie zakładali, a całość niebezpiecznie zbliża się do sadyzmu złoczyńcy z „Piły”. Ciekawy horror, który pokazuje wolę walki i przetrwania.

Film dostępny na platformie HBO GO od 13 października.

Insatiable, sezon 2

2. sezon kontrowersyjnego serialu Netfliksa o młodej dziewczynie, która próbuje wygrać wybory miss. 2. seria opowie o konsekwencjach dramatycznych zdarzeń z finału pierwszego sezonu.

Serial dostępny na platformie Netflix.

Co poza tym?

REKLAMA

Święta znów przyszły wcześniej. Polsat zaoferuje nam seans „Kevina samego w Nowym Jorku” (Polsat, sobota, 20:00), natomiast TVN7 da nam „Jeszcze dłuższe zaręczyny” (TVN7, sobota, 21:00). Będziemy mogli obejrzeć też świetny film o przygodach Jamesa Bonda, „Skyfall” (TVP1, sobota, 21:40), bądź rozpędzoną komedią „Nocna Randka” (TVN, sobota, 21:45).

Niedziela należy do wieczorów wyborczych oraz do znakomitego filmu „Mad Max: Na drodze gniewu” (TVN7, niedziela, 21:30). Będziemy mogli obejrzeć też dramat „Kamerdyner” (StopklatkaTV, niedziela, 20:00) lub urokliwą komedię romantyczną „Powiedz tak” (TVPuls, niedziela, 20:00).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA