REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

Zendaya kłóci się z Washingtonem, a Anne Hathaway ratuje swój związek. Sprawdzamy premiery na weekend

Netflix i HBO GO dbają, abyśmy się nie nudzili. Platformy przygotowały mnóstwo interesujących premier na ten weekend, a jakby komuś było za mało, w telewizji znajdzie wiele znanych i lubianych produkcji.

06.02.2021
9:00
co obejrzeć w weekend malcolm i marie
REKLAMA
REKLAMA

Na Netfliksie jest już kameralny dramat twórcy „Euforii” i serial, w którym twórcy „Dark” zabierają nas do dalekiej, postapokaliptycznej przyszłości. HBO GO proponuje natomiast heist movie w romcomowej otoczce, a niedługo platforma pozwoli nam posmakować pho. W telewizji natomiast już niedługo Kapitan Ameryka pokłóci się z Iron Manem, a potem James Bond pokaże swoje łagodniejsze oblicze.

Filmy, seriale, programy — podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Malcolm i Marie

Sam Levinson zaistniał w zbiorowej świadomości widzów za sprawą serialu „Euforia”. W czasie pandemii postanowił natomiast ponownie połączyć siły z Zendayą, tym razem, aby opowiedzieć kameralną historię o miłości. A raczej jej rozpadzie. Główni bohaterowie planują cichy i spokojny wieczór, ale kiedy na jaw wyjdą informacje na temat ich związków, ich uczucie zostaje wystawione na próbę.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Skazani na siebie

Filmy o pandemii koronawirusa realizowane w trakcie pandemii koronawirusa to nowy trend kinowy. Mieliśmy już (przynajmniej z założenia) widowiskowe „Songbird”. Doug Liman wybrał jednak inną ścieżkę niż twórcy produkowanego przez Michaela Baya tytułu. Postawił na komediowy heist. Opowiada historię pewnego rozpadającego się małżeństwa, które postanawia ukraść cenny diament. Anne Hathaway i Chiwetel Ejiofor robią wszystko, abyście nie mogli oderwać się od ekranu.

Film już dostępny na platformie HBO GO.

Smak pho

„Smak pho” to przeurocza i ciepła opowieść o wietnamskim kucharzu, który mieszka w Warszawie. Próbuje on przyjąć tutejszą kulturę. Absolwentka łódzkiej filmówki Mariko Bobrik z wyczuciem i empatią eksploruje zwyczaje wietnamskiej społeczności w Polsce i wychodzi jej to tak, że palce lizać.

Film będzie dostępny na platformie HBO GO od niedzieli, 7 lutego.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: konflikt wewnętrzny w MCU w „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (Polsat, sobota 20:00), odkrywającego swą tożsamość Matta Damona w „Tożsamość Bourne’a” (TVN7, sobota 20:00), Guya Ritchie’ego w dobrej formie w „Dżentelmeni” (Canal+, sobota 21:00) i napakowany akcją thriller science fiction „Tylko jeden” (TNT, sobota 21:54).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: szaloną jazdę w „Iron Sky. Inwazja” (Canal+ Film, niedziela 18:15), Roberta Downeya Jr. w „Sherlock Holmes: Gra cieni” (TVN7, niedziela 20:00), Jamesa Bonda w „Casino Royale” (HBO, niedziela 20:10) i klasykę horroru „Halloween” (TNT, niedziela 23:00).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA