REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

3. sezon „Ozark”, „LEGO przygoda 2” czy komedia z Bruce'em Willisem? Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Kolejny weekend z zamkniętymi kinami wcale nie musi oznaczać nudy. Nie trzeba wychodzić z domu, aby się dobrze bawić, bo w bibliotekach serwisów VOD już czekają na was emocjonujące premiery, a w telewizji nie zabraknie znanych i lubianych hitów.

28.03.2020
9:00
ozark co obejrzec w weekend
REKLAMA
REKLAMA

Najgłośniejszą weekendową premierą VOD w tym tygodniu bez wątpienia jest 3. sezon „Ozark”. Oprócz niego nie zabraknie interesujących filmów.

Seriale, filmy, programy – co obejrzeć w weekend?

Ozark - 3. sezon

Powrócił już jeden z bardziej lubianych seriali Netfliksa. Historia rodziny Byrde’ów skradła serca widzów na całym świecie. „Ozark” to opowieść o doradcy finansowym, który wraz z najbliższymi ucieka do tytułowej krainy w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 mln USD. Pełno tu ironicznych zwrotów akcji. Thriller zmienia się w czarną komedię. A biorąc pod uwagę, że 2. sezon zostawił po sobie więcej pytań niż odpowiedzi, w tej odsłonie twórcy dociskają pedał gazu do dechy.

3. sezon „Ozark” już dostępny na Netflix Polska.

Hudson Hawk

Chociaż w czasie swojej premiery film okazał się niewypałem, zarówno komercyjnym, jak i artystycznym, dzisiaj w niektórych kręgach uważany jest za kultowy. Duża w tym zasługa slapstickowej, znanej z filmów animowanych konwencji i suchych żartów. Jest to pełna akcji komedia o włamywaczu, któremu nie jest dane uciec od swojej przestępczej przeszłości. A występuje w niej cała plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy bowiem m.in. Bruce’a Willisa, Danny’ego Aiello czy Andie MacDowell.

„Hudson Hawk” już dostępny na platformie HBO GO.

Jak wynikało z zakończenia „jedynki”, na mieszkańców Klocburga czaiło się nowe ogromne niebezpieczeństwo. Na miasteczko, w którym mieszka Emmet Brickowski spada plaga nieszczęść pod postacią najeźdźców z planety LEGO Duplo. Ci niszczą wszystko na swej drodze. Główny bohater będzie więc musiał ponownie znaleźć w sobie odwagę, aby wszystko znowu stało się czadowe. Wszystko to w akompaniamencie wpadających w ucho piosenek i mnóstwa odniesień do popkultury. Rozrywka nie tylko dla najmłodszych.

„LEGO przygoda 2” jest już dostępny na HBO GO.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę w telewizji polecamy pełne akcji science fiction „Elizjum” (AXN, sobota 20:00), mroczny thriller „Siedem” (TNT, sobota 21:00), trochę superbohaterskiej rozrywki „Spider-Man: Daleko od domu” (HBO, sobota 22:00) oraz jedną z najlepszych części serii o uniwersalnym żołnierzu, czyli „Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia” (Polsat, sobota 23:00).

W niedzielny wieczór również nie powinniście się nudzić. Już o 20:00 rozpoczyna się ekranizacja komiksu w reżyserii Guillermo del Toro „Hellboy” (Sci Fi Universal, niedziela 20:00), a w tym samym czasie na TV Puls z piskiem opon startują „Szybcy i wściekli” (TV Puls, niedziela 20:00). Możecie też zakończyć weekend muzycznie z oscarowymi „Narodzinami gwiazdy” (HBO2, niedziela 21:00), bądź kultowym najntisowym filmem science fiction „Człowiek-demolka” (TNT, niedziela 21:00).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA