REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Wielka”, „White Lines” czy „Czarne Bractwo. BlacKkKlansman”? Sprawdzamy weekendową ofertę VOD i TV

Patrząc na tempo z jakim rząd luzuje kolejne obostrzenia, być może niedługo dowiemy się kiedy będziemy mogli wyjść do kina. Do tej pory najlepszą formą rozrywki pozostanie oglądanie produkcji dostępnych w serwisach VOD i emitowanych w TV.

16.05.2020
10:00
white lines netflix premiery vod weekend
REKLAMA
REKLAMA

W sumie to nie ma na co narzekać. Zarówno platformy streamingowe, jak i telewizja dbają o to, byśmy się nie nudzili. W weekendowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy ma ochotę na nieco absurdalnej rozrywki, a może chciałby obejrzeć kultowy film.

Seriale, filmy, programy – co obejrzeć w weekend?

White Lines

Nowy serial twórcy „Domu z papieru” i producenta „The Crown” zapowiada się na ostrą jazdę bez trzymanki. „White Lines” przedstawia historię siostry DJ-a, który zginął na Ibizie. Kobieta przybywa na wyspę, aby rozwikłać zagadkę jego śmierci, a po drodze odkryje mnóstwo mrocznych tajemnic.

„White Lines” już dostępne na platformie Netflix.

Partacze

Popłaczecie się… ze śmiechu. W tym kolumbijskim serialu komediowym nie brakuje bowiem zabawnych sytuacji. Już sam punkt wyjścia zdaje się absurdalny. Jest to opowieść o magiku, który sprawia, że boss gangu znika. Niby nic takiego, tylko nie może sprowadzić go z powrotem.

„Partacze” już dostępni na platformie Netflix.

Wielka

Nie spodziewajcie się, że przedstawiane wydarzenia faktycznie pochodzą z biografii Katarzyny Wielkiej. Twórcy fakty mają w głębokim poważaniu i korzystają z nich w wybiórczy sposób. „Wielka” to przede wszystkim satyra o młodej dziewczynie, która szuka miłości w ramionach cara Piotra, a przyjdzie jej wejść w zacofany i zdeprawowany świat.

Serial „Wielka” już dostępny na HBO GO.

Czarnoskóry policjant inwigiluje Ku Klux Klan. Gdzie tu jakikolwiek realizm? Ano właśnie. Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Spike Lee snuje zabawną opowieść o napięciach rasowych w Stanach Zjednoczonych, a między wierszami sugeruje, że sytuacje z przeszłości są niepokojąco podobne do aktualnych.

„Czarne bractwo. BlacKkKlansman” już dostępne na platformie Netflix.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę szczególnie polecamy: animowanych superbohaterów walczących o ekranizację swoich przygód w „Młodych Tytanach: Akcja! Film” (HBO, sobota 15:15), Jasona Stathama walczącego z ogromnym rekinem w „The Meg” (HBO2, sobota 21:00), Antonio Banderasa i jego gitarę „Desperado” (AXN, sobota 21:45) i absurdalną „Piranię 3DD” (TV6, sobota 23:00).

W niedzielę szczególnie polecamy: Toma Cruise’a w akcji w „Mission: Impossible III” (Cinemax, niedziela 17:55), roztańczone „Dirty Dancing” (TV Puls, niedziela 18:05), science fiction od Christophera Nolana „Interstellar” (TVN7, niedziela 20:00) i dobry thriller z Nicolasem Cage’em „Oczy węża” (TVN7, niedziela 23:30)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA